Lumbarda hotel

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Korčula, Lumbarda

Lumbarda hotel

    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Korčula, Lumbarda
Číslo zájezdu: 1 640 561
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Lumbarda se nachází v písečné zátoce – v centru obce Lumbarda, pouhých 20 m od moře. Místo je bohaté na historické památky, leží v jižní části ostrova Korčula.
Hotel byl nedávno zrekonstruován, má celkem 44 pokojů, větší část má výhled na moře, zbývají pokoje mají pohled do parku. Všechny pokoje mají klimatizaci, minibar, SAT/TV, trezor, balkon, je zde zákaz kouření. Před hotelem je malý bazén s barem, v blízkosti bazénu najdete terasu s posezením a lehátky, vedle se nachází rovněž snídaňová část s venkovním sezením.
Asi 300 m od hotelu je možnost využití vodních sportů.

Základní cena zahrnuje

7x ubytování
7x snídaně - švédský stůl
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
parkovné

Základní cena nezahrnuje

doprava
cestovní pojištění,
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
večeře (výběr z menu) 3240 Kč/ osoba - platí se v CK/u prodejce
dětská postýlka (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
DÍTĚ DO 3 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!
AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech od 16.5.do 3.10.2020 !!!
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář 101 CK Zemek, IČ: 61682039. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Korčula
  • Místo dle CK: Lumbarda

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 640 561
dnes 7.30–20 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Lumbarda hotel
    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Korčula, Lumbarda

Původní cena
14 490 Kč/os

Cena
11 250 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 640 561

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 250 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě 12-17 let
0
175 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě do 12 let
0
0 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč