Lví zátoka s vůní Provence

  Francie, Provence

Lví zátoka s vůní Provence

    Francie, Provence
Původní cena
28 190 Kč/os

Cena
20 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 293 482
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Místo

Marseille/ Calanques/ Cassis/ Saint Tropez/ Cannes/ Marguerita/ Vallauris/ Biot/ Antibes/ Nice/ St. Paul de Vence/ Vence/ Gourdon/ Monaco/ Éze/ Grand Canon du Verdon/ Grasse

Výhody nabídky
 • 2 lodní výlety v ceně
 • návštěva významných měst Provence (Marseille, Cannes, Nice,...)
 • prohlídka "četnického" městečka Saint Tropez
Plán výletu

1. den: Odlet z Prahy do Nice, transfer do hotelu, ubytování.
2. den: Po snídani odjezd do Marseille - město, jehož základy položili Řekové již v 7. stol. př. Kr., obchodní brána zboží z Orientu na přelomu letopočtu, druhé největší město Francie a nejdůležitější přístav, Notre Dame de la Garde, starý přístav s rybími trhy..., okružní jízda městem, prohlídka Starého přístavu v Marseille, vyjížďka lodí na ostrov d´If s pevností, odpoledne přejezd úchvatným pobřežím Calanques s bílými až 400 metrů vysokými útesy nad hlubokými zátokami s tyrkysovým mořem, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani zastávka v Cassis – malém kouzelném rybářském přístavu, zastávka v Saint Tropez k prohlídce 'četnického' městečka a přístavu, odjezd k prohlídka Cannes - města proslulého svými plážemi a filmovým festivalem, ale i pompézními pobřežními bulváry, výlet lodí na ostrov Marguerita, volno, odjezd do Vallauris a Biotu - návštěva typických provensálských městeček s osobitým půvabem kraje, který odnepaměti přitahoval řadu umělců a řemeslníků. Odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani odjezd do Antibes – původně řecká osada je dnes jachtařským centrem s řadou památek – zámek Grimaldiů z 12. stol. s prvním stálým Picassovo muzeem, pevnost Saint André..., volno, odjezd do Gourdon - městečka se starobylými domy kolem hradu Gourdon ze 13. století s terasovými zahradami, návrat na ubytování, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd do Monaca – prohlídka úchvatného města monackého knížectví rodiny Garibaldiů s průvodcem - mj. knížecí palác, kasino, oceánografické muzeum, přístav, volno... Odjezd do Éze – prohlídka starobylého městečka vysoko nad mořem, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
6. den: Po snídani odjezd na Grand Canyon na řece Verdon – jedinečné přírodní scenérie říčky na dně až 700 metrů hlubokého kaňonu, odjezd do Grasse - zastávka v městečku obklopeném levandulovými poli, centru světové kosmetiky - prohlídka starého města. Odjezd na ubytování do oblasti Cannes, fakultativně večeře.
7. den: Po snídani odjezd do Antibes - odpočinkový den - individuální volno s možností koupání v moři nebo k individuální návštěvě vyhlášeného aquaparku Marineland, v pozdním odpoledni odjezd z Antibes na ubytování, fakultativně večeře.
8. den: Po snídani odjezd do Nice - města přitahujícího odnepaměti svým příznivým klimatem a subtropickou vegetací, prohlídka města - Anglická promenáda, Staré město, rybí a květinový trh, fakultativní oběd (náhradou za večeři 1. den), odjezd do St. Paul de Vence - nejslavnější a nejnavštěvovanější městečko oblasti, původně pevnost s hradbami s úžasným rozhledem na okolní krajinu, řada památek z 12., 16. a 17. století, odjezd do Vence, které bývalo ve středověku centrem náboženství, dnes s řadou památek - katedrála s římským sarkofágem z 5. stol., Staré město s hradbami a městskou branou ze 13. století, Růžencová kaple, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Informace
 • Fakultativní služby:
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 6.890,- Kč
 • 7 večeří 5.190,- Kč
 • příplatek za 2. řadu v autobuse 299,- Kč
 • příplatek za 3.-5. řadu v autobuse 249,- Kč
  Informace:
  Změna programu vyhrazena.
  Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.
  Cena nezahrnuje:
  - vstupy do památkových objektů a parků
Výhody nabídky

- bohatý program
- výhodná cena

Základní cena zahrnuje

 • - leteckou dopravu Praha - Nice - Praha včetně tax a příplatků
 • - dopravu autokarem dle programu zájezdu
 • - 7 noclehů s kontinentálními snídaněmi v hotelech*** (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím) - průvodce
 • - výlet lodí na ostrov d´If
 • - výlet lodí na ostrov Marguerita
 • - pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Provence
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 293 482
dnes 8–18 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Lví zátoka s vůní Provence
    Francie, Provence

Původní cena
28 190 Kč/os

Cena
20 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 293 482

Zájezd

dospělá osoba
2
20 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
552 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
352 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč