lyžování pod Pradědem, hotel Kamzík

Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Malá Morávka

2/5

lyžování pod Pradědem, hotel Kamzík

  Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Malá Morávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Největší večerní lyžování na Moravě, až 5,3 km osvětlených tratí.

Hotel Kamzík se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku a jeho poloha je výhodná pro zimní i letní sporty. Značené turistické stezky, cyklotrasy, běžecké trasy i sjezdovky všech náročností – vše je v blízkosti hotelu. Pobyt v každém ročním období zde bude nezapomenutelný díky téměř panenské přírodě. Lyžování a zimní odpočinek v této oblasti patří nerozlučně k sobě. Dobré sněhové podmínky jsou v Jeseníkách od konce listopadu a lyžovačka tu vydrží většinou až do Velikonoc. Provoz vleků každoročně končí jako poslední v republice právě v Jeseníkách.

hotel se nachází cca 600 m od nejbližší 4-sedačkové lanovky Ski Express, hosté hotelu mohou využít pravidelný skibus ke Ski aréně Karlov. Zimní středisko Ski aréna Karlov patří k největším a nejnavštěvovanějším v Jeseníkách. Na 1 skipas si užijete 12 km sjezdovek. V provozu je celkem 14 sjezdovek všech obtížností, od mírných až po závodní. Vzdálenosti skiareálů: Praděd – Ovčárna je nejznámější lyžařské středisko celých Jeseníků, od hotelu vzdáleno přibližně 10 km. Karlova Studánka je vzdálena 8 km, Vrbno pod Pradědem 17 km (zde je k dispozici bobová dráha o délce 840 m). Červenohorské sedlo - jedno z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě – 35 km. Ramzová a Petříkov – cca 46 km. Ski areál Čerťák je vzdálen cca 7 km a nabízí přes 1400 m pohodového lyžování na ideální rodinné sjezdovce a sedačkovou lanovku.

Ubytování

pokoje Standard jsou pro 2-4 osoby: koupelna / WC, TV, Wi-Fi, trezor, fén, chladnička. Pokoje Nadstandard jsou 2-lůžkové s možnost přistýlky, výhled do údolí, balkon, koupelna / WC, fén, TV, Wi-Fi, postele s ortopedickou matrací, chladnička, set na kávu a čaj.

Stravování

snídaně formou bufetu. Za příplatek večeře formou bufetu, vč. nápojů (voda, nealko, káva).

Vybavení

restaurace-jídelna, denní bar, krytý bazén s terasou, malá vířivka u bazénu, pokrytí Wi-Fi po celém hotelu.

Wellness centrum

(za poplatek): vnitřní část – bezplavková zóna: whirlpool Jacuzzi, pára, finská sauna a infra sauna, odpočívárna, masérna. Unikátní je venkovní část (nachází se v lese): finská sauna, bio sauna, dvě venkovní vířivky, odpočívárna s výhledem do lesa, ochlazovací jezírko zásobované vodou z horské bystřiny.

Sport

posilovna, tělocvična pro míčové hry, bowling, stolní tenis, dětská herna, dětské hřiště, venkovní hřiště, tenisové kurty, úschovna lyží / kol, střežené parkoviště. Před hotelem je lanové centrum (za poplatek), vhodné pro osoby od 12 let a 120 cm výšky, překážky jsou ve výšce 1,5 - 12 metrů. Pro menší děti je pak určeno dětské lanové centrum.

Domácí mazlíčci

malé rasy jsou povoleni: Kč 200 / den – platba na místě.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se snídaní na 1 noc za osobu nebo pokoj, Wi-Fi, parking.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu Kč 21/ noc za osobu od 18-ti let, příplatek za večeře Kč 190/ dospělá osoba a den, Kč 160/ dítě 3-11.9 let a den. Vstup do wellness - Kč 200 / osoba a den, časově neomezeno – platba na místě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Karlov pod Pradědem

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 786 331
dnes zavřeno

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Moravskoslezský kraj

2/ 5 18 recenzí


Blanka Blažková září 2020
Hotel Kamzík - Malá Morávka. Nádherná dovolená uprostřed lesů. Klid, krásná příroda a čistý vzduch. ... celá recenze


Jitka srpen 2020
Hotel Kamzík Malá Morávka. Příroda je krásná a čistá. Výchozí bod je dobrý.... celá recenze


Michaela červenec 2020
Prodloužený víkend v hotelu Kamzík. V hotelu jsme se ubytovali již podruhé, proto máme možnost srovnání. Když to tedy srovnáme, nedá se. Nevím zda se nějak ve službác... celá recenze

Nezávazná objednávka

lyžování pod Pradědem, hotel Kamzík
  Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Malá Morávka

Cena
980 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 786 331

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
980 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč