Máchův Mlýn s bazénem, hotel, chaty

Česko, Střední Čechy, Křivoklátsko

Máchův Mlýn s bazénem, hotel, chaty

  Česko, Střední Čechy, Křivoklátsko
Číslo zájezdu: 2 100 892
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Máchův Mlýn je oblíbené letní rekreační středisko v chráněné oblasti Křivoklátska v biosférické rezervaci Evropské unie – ideální místo pro relax, sport, spojení s přírodou a umožňující odpočinek od městského ruchu. Leží v malebném údolí Javornického potoka, obklopen lesy ve vzdálenosti 70 km od Prahy. Středisko protíná turistická stezka, která směřuje k řece Berounce a nedaleké zřícenině hradu Krakovce.

Ubytování

hotelová část s pokoji, chatová osada, indiánské stany TeePee. Hotel: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, TV-SAT. Malá chata: pro 2-4 osoby, mezonetové patro, zahradní nábytek – WC + sprchy v hlavní budově, lůžkoviny vlastní nebo za poplatek. Velká chata: pro 4-6 osob, 2-3 místnosti, zahradní nábytek, lůžkoviny (polštář s povlečením, spacák, spací pytel do spacáku), WC a sprchy v hlavní budově. Indiánské Tee-Pee: pro 2-4 osoby, základní nábytek + 4 matrace, lůžkoviny vlastní nebo za poplatek.

Stravování

plná penze formou bufetu v restauraci nebo na terase. U ubytování v indiánských stanech Tee-Pee není v ceně zahrnuto stravování.

Vybavení

restaurace s krytou terasou, společenská místnost s TV-SAT, bar, miniobchod, kiosek se zahrádkou, 2 ohniště s přírodním amfiteátrem, rozsáhlé travnaté plochy, plavecký bazén 33x 25 metrů, volejbalové hřiště.

Sport

bazén, fotbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis, billiard, šipky, trampolíny, horolezecká stěna, zorbing, aqua roller, šlapací čluny, paddle boardy, různé čluny, elektrické dvoukolky, lanový park pro dospělé.

Pro děti

dětský bazén, nízký lanový park pro děti od 3 let, nový lanový park, adrenalinová atrakce obří houpačka, dětské houpačky, prolézačky, koloběžky, odrážedla, power-fun, zip-line a další atrakce .

Domácí mazlíčci

jsou vítáni na vyžádání za poplatek - platba na místě.

Základní cena zahrnuje

  • 1x ubytování za osobu, snídani (kromě Tee-Pee).

Základní cena nezahrnuje

  • u malých chat a Tee-Pee - lůžkoviny – vlastní nebo za poplatek Kč 50/osoba/pobyt (polštář s povlečením, spacák a spací pytel), turistický poplatek Kč 5/osoba – platba na místě. Úklid: vlastní nebo za poplatek Kč 80/chata - platba na místě..

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Střední Čechy, Křivoklátsko

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 100 892
dnes 12–18 h

Nezávazná objednávka

Máchův Mlýn s bazénem, hotel, chaty
  Česko, Střední Čechy, Křivoklátsko

Cena od
300 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 100 892

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
1 200 Kč