MAGIC BEACH

  Egypt, Hurghada

3/5

MAGIC BEACH

    Egypt, Hurghada
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží 5 km od centra města Hurghada a 15 km od letiště.

Vybavení

Hotel s rodinnou atmosférou vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, restaurace á la carte, bar na pláži, kadeřnictví, čistírna, internetové připojení, obchody.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, sejf, telefon, balkón nebo terasa. Možnost až dvou přistýlek.

Pláž

Hotel leží přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma.

Sport

Venkovní bazén (v zimním období vyhřívaný), animační programy, stolní tenis, billiard, šipky, potápěčské centrum, vodní sporty.

Stravování

All inclusive, které zahrnuje: -snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-dopolední a odpolední lehké občerstvení-11:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (víno pouze během oběda a večeře)

Děti

Bazén, hřiště.

Poznámka

Do Egypta musí mít cestovní pas platnost ještě min. 6 měsíců po návratu. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu včetně všech poplatků
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • vybrané stravování
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Vízum 690 Kč při objednání zájezdu nebo 25 USD po příletu do Egypta. Pro vstup do Egypta je aktuálně nutné předložit osvědčení o negativním PCR testu na Covid-19 a to mladší 72 hodin po příletu do Egypta. Tento test je také možné udělat přímo na letišti v Egyptě za cenu 30 USD. Děti do 6 let test podstoupit nemusí.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Magic Beach Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Magic Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 881 195
dnes zavřeno

Hodnocení

3/ 5 29 recenzí


Kalamita červenec 2021
Katastrální. Vstupní hala, jídelna a pokoje uklizené, jinak špína, bordel. Mýdla na společnych toaletách nebyly, WC papír když došel už nikdy n... celá recenze


Rodina Pláškova a Zajicova únor 2020
Pochvala. Začátkem února jsme se celá rodina vrátili z úžasné dovolené. Ubytování pěkné, kuchyně perfektní - středoevropská kuchyně. Příjemn... celá recenze


Anna Soukupová říjen 2019
Nová recenze hotelu ,Magic Beach Hotel !. Klidná dovolená v rodinném hotelu mimo hlavní sezonu byla balzámem pro tělo i duši. První hotel v Egyptě, do kterého bych se chtěl... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

MAGIC BEACH
    Egypt, Hurghada

Cena
14 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 881 195

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč