Termín:
24. 8. – 31. 8. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu od:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis ubytování

2-pokojový byt 37 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2019, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Topení. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Popis

Vícegenerační dům Maison Claude", 3-podlažní. V centru obce Aosta, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 1.3 km od sjezdovek. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Veřejné parkoviště 50 m na ulici. Potraviny, supermarket, restaurace, autobusová zastávka 50 m, nádraží "Aosta" 750 m, koupaliště, krytý bazén 800 m. Dětské hřiště 200 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Aosta-Pila gondola lift 1.3 km, Pila 18 km.

"

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Topení
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál
  • Závěrečný úklid - 10.0 EUR za osobu
  • Domácí zvíře - 20.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Valle d'Aosta
  • Místo dle CK: Aosta

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.