MALAHINI KUDA BANDOS

  Maledivy, Dhaalu Atol

MALAHINI KUDA BANDOS

    Maledivy, Dhaalu Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA: Malahini Kuda Bandos Resort se nachází kousek od Malé, pouze 10 minut jízdy motorovým člunem od letiště. Pláž s bílým pískem a zázemí pro vodní sporty jsou hlavní lákadla tohoto místa.
UBYTOVÁNÍ: V hotelu se nachází několik typů ubytování dle umístění a vybavení. Pokoje typu Beach Vila se nacházejí podél pobřeží a jsou navrženy pro moderní pobyt na pláži s exotickou koupelnou pod širým nebem. Každá jednotlivá stojící vila má rozlohu 40 metrů čtverečních, je tu postel typu King, sofa, LCD TV se satelitem, koutek na přípravu kávy a čaje, klimatizace, koupelna s vnitřním a venkovním sprchovým koutem a vanou, telefonem, minibarem, bezpečnostním trezorem, vysoušečem vlasů (zdarma na vyžádání), plážovými ručníky. Wi-Fi připojení zdarma. Dětská postýlka na vyžádání.
Vybavení a služby: recepce, restaurace, wellness centrum, vířivka, kadeřnictví, obchod se suvenýry. Sport a zábava: soukromá pláž, wellness centrum, stolní tenis, vodní sporty.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Severní Male Atol
  • Místo dle CK: Maldives

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Malahini Kuda Bandos Resort ****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Malahini Kuda Bandos Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 009 709
dnes 8–17 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

MALAHINI KUDA BANDOS
    Maledivy, Dhaalu Atol

Cena
79 519 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 009 709

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
79 519 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 180 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 550 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč