Malahini Kuda Bandos

  Maledivy, Dhaalu Atol

Malahini Kuda Bandos

    Maledivy, Dhaalu Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Malahini Kuda Bandos
Kouzelný menší resort se nachází v atolu Severní Malé, vzdáleném od letiště v Malé pouhých 10 minut jízdy rychlolodí. Pyšní se bohatou tropickou vegetací, která celý resort obklopuje a překrásnou pláží s jemným bílým pískem a křišťálově modrou lagunou. Nechte se vtáhnout do jedinečné atmosféry tohoto resortu a užijte si fantastickou relaxační dovolenou naplno.   PLÁŽ Nádherná bílá pláž lemuje celý ostrov spolu s jedinečně křišťálovou lagunou. Nechte se unést rozmanitým podmořským životem.   UBYTOVÁNÍ Resort nabízí celkem 5 kategorií ubytování – Classic, Garden, Superior a Deluxe pokoj a plážovou vilu. Pokoje Classic a Superior nenabízí přistýlku, maximální kapacita je tedy pouze 2 osoby. Ostatní kategorie maximálně 3 osoby. Všechny pokoje se nachází pár kroků od krásné pláže. Classic pokoj – s rozlohou 17m2, nachází se ve druhém patře, disponuje tedy balkonem. Tyto pokoje jsou vybaveny minibarem, klimatizací, setem na přípravu kávy/čaje, koupelnou s vanou/sprchou, telefonem, wifi připojením, SAT TV, plážovými ručníky, setem na žehlení na vyžádání. Garden pokoje – s rozlohou 22-24 m2, disponují balkonem, nachází se také v patře, jsou vybaveny stejně jako pokoje classic. Superior pokoje – s rozlohou 18 m2 , tyto pokoje se nacházejí v přízemí, disponují menší terasou k odpočinku, vybaveny jsou stejně jako předchozí kategorie. Deluxe pokoje – s rozlohou 27 m2 , tyto komfortní pokoje se nachází v přízemí, s menší terasou. Nabízí částečný výhled na oceán. Vybaveny jsou stejně jako předchozí kategorie. Plážové vily – jsou nejvyšší možnou kategorií tohoto resortu, rozlohu mají 40m2 a nachází se přímo u bílé písečné pláže. Navíc nabízí prostornou otevřenou koupelnu s výhledem na hvězdy. Díky své atmosféře poskytují maximální možné soukromí a ideální prožitek z dovolené. Vybaveny jsou stejně jako předchozí kategorie.   STRAVOVÁNÍ Resort svým klientům nabízí tyto možnosti stravování – POLOPENZE, PLNÁ PENZE a ALL INCLUSIVE Restaurace a bary MAAGA Hlavní restaurace servírující hlavní chody formou bufetu, nabízí chutnou mezinárodní kuchyni. Poskytuji krásné výhledy na oceán. THE BLUU Během dne nabízí lehké občerstvení, po dvacáté první hodině pak předem objednané večeře. Nachází se u pláže. BAR 75 Plážový bar, během dne servíruje nápoje.   ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře, výběr z rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů, kávy, čaje během dne dle otevírací doby barů a restaurací.   AKTIVITY A VYBAVENÍ Soft animační programy, živá hudba, fitness s výhledem na lagunu, plážový volejbal a plážový fotbal, šipky, stolní tenis, výlety, potápěčské centrum, vodní sporty jako jsou kánoe, windsurfing, paddleboard, parasailing, vodní lyže, katamarán.
 
 
 
Destinace
Tento atoll je velmi dobře dostupný z maledivského mezinárodního letiště. Má také spoustu přírodních lákadel mimo jiné i skvělé potápěčské lokality. Jedny z nejlepších surfařských zlomů Malediv se nacházejí také na Severním atollu Malé, který je domovem malé, sezónní surfařské scény a pláže jsou nádherné téměř všude. Turismus je na tomto atollu dobře rozvinutý a kromě mnoha resortů zde na obydlených ostrovech mají také několik gueshausů. Malé není správní centrum atollu, neboť je vlastním správním celkem. Správním centrem atollu je Thulusdhoo s 1200 obyvateli, rozkládající se na východní straně. Thulusdhoo je průmyslový ostrov, známý výrobou bodu beru (velkých bubnů) a sklady nasolených ryb. Ostrov je také unikátní pro svou továrnu na Coca-Colu, která je jedinou na světě, kde se tento nápoj vyrábí z odsolené vody.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla /povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti/, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování na 7 nocí, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění a fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě
  • UPOZORNĚNÍ: Cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, aktuální ceny ověříme na základě Vaší nezávazné objednávky. Tento zájezd je možné objednat ve variabilních termínech a délce pobytu dle individuálních požadavků. Hotel je na zpětné potvrzení z destinace. Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 měsíců po návratu z destinace.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Maledivy
  • Místo dle CK: Severní Malé Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Malahini Kuda Bandos Resort ****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Malahini Kuda Bandos Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 052 770
dnes 8–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Malahini Kuda Bandos
    Maledivy, Dhaalu Atol

Cena
59 590 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 052 770

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
59 590 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 180 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 550 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč