MALAPOSTA

  Portugalsko, Norte, Porto

MALAPOSTA

    Portugalsko, Norte, Porto
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel je situován v historické části města Oporto, nedaleko městské radnice ve staré části Bairro da Cedofeita, zařazené do světového dědictví UNESCO kvůli mnoha pamětihodnostem. Z letiště je hotel vzdálen 16 km, dopravit se sem můžete také autobusem č. 5.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí svým klientům čistírnu, půjčovnu aut, trezor a službu ranního vstávání. K hotelu patří také parkoviště, které je opodál a pro hotelové hosty zdarma od 20:00 do 08:00, a to v Sobotu, Neděli a během svátků. V hotelu najdete také bar, fax, 24 hodinovou recepci. Hotel nabízí svým klientům čistírnu, půjčovnu aut, trezor a službu ranního vstávání.

Vybavení pokoje

V hotelu naleznete 19 čtyřlůžkových pokojů a 23 třílůžkových. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem. Hotel disponuje s balkonem, fénem, klimatizací, telefonem s přímou volbou, TV/SAT.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Umístěn je v srdci města Oproto, kde můžete najím mnoho architektonických skvostů, ale také turisticky atraktivních míst. Nenechte si ujít návštěvu Městské radnice, ulici Santa Catarina, Sál Carlose Alberta, Mercado do Bolhao, ulici Cedofeita, divadlo Rivoli, ulici Miguela Bombarda – místo galerií a výstav nebo Národní muzeum Soares dos Reis.

Náš názor

Tento hotel je ideálním místem pro turisty i obchodníky.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu linkovými lety Praha – Porto – Praha v nejnižší knihovací třídě
  • zvolený počet nocí s uvedenou stravou
  • privátní transfery letiště – hotel – letiště

Základní cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
  • příplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li v době objednávky zájezdu kalkulovaná cena vyprodaná
  • turistickou taxu 2,-Eur/os/den - platí pro osoby starší 13let - platba v hotelu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Snail Travel, IČ: 28481020. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Porto
  • Místo dle CK: Porto

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Malaposta ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 5200 m
Všechny zájezdy do  Malaposta

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 664 414
dnes zavřeno

Lokalita

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

MALAPOSTA
    Portugalsko, Norte, Porto

Cena
13 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 664 414

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 490 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
174 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 3 dny
0
800 Kč