Mari Beach hotel

  Řecko, Kréta, Kavros, Kréta - Chania, Kréta - Rethymnon

3/5

Mari Beach hotel

    Řecko, Kréta, Kavros, Kréta - Chania, Kréta - Rethymnon
Popis

Tradičně oblíbené ubytování s možností stravování. Nabízí výtečnou polohu u písečné pláže, zároveň v dosahu centra letoviska (400 m).

Přehled

v klidnější části střediska Kavros plážový servis i na pláži zdarma stravování all inclusive rodinné pokoje pro 4 osoby

Stručná poloha

u dlouhé písečně-oblázkové pláže centrum střediska Kavros 400 m historické městečko Rethymno 14 km letiště Chania 42 km, Heraklion 96 km

Poloha

Tradiční řecký 3* rodinný hotel vystavěný na větším pozemku stranou ruchu letoviska a hluku od dopravní komunikace, přímo u dlouhé písečně-oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Malebné městečko Georgioupoli je vzdáleno 4 km a dostanete se do něj nejen příjemnou procházkou po pláži. Centrum střediska Kavros s řadou krámků a taveren je 400 m daleko, správní město Rethymno 14 km, mezinárodní letiště v Chanii 42 km a v Heraklionu 96 km (rozdíl v transferu díky komunikacím a dopravě cca 20 minut). Nejbližší autobusová zastávka je na hlavní silnici asi 150 m od hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel s bílomodrou fasádou s řadou vzrostlých palem na pozemku se skládá z několika menších jednopatrových budov, má 62 pokojů ve formě standardních a několika rodinných pokojů. V komplexu najdete menší recepci, restauraci s venkovní terasou, internetový koutek (za poplatek), malou společenskou TV místnost. Venkovní areál tvoří bazén se skákacím prknem a malou skluzavkou, oddělený dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, která přechází v přední části přes travnatou sluneční terasu přímo na pláž (lehátka a slunečníky zdarma i na pláži), pool snack bar s posezením. Nechybí dětský klub s několika jednoduchými prolézačkami a houpačkami. Hotel pořádá během hlavní sezóny večerní programy. Internet je v celém areálu zdarma, parkování u objektu rovněž zdarma.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vkusně a jednoduše vybavené tradičním nábytkem a nabízí možnost 1 přistýlky. Mají menší sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, individuální klimatizaci (zdarma), miniledničku, trezor (2 Eura/den), Wi-Fi zdarma, balkon či terasu. Podlaha je kryta novou dlažbou. Na vyžádání možnost ubytování v rodinných pokojích (patrové postele pro děti). Jejich počet je značne omezen (nutno vyžádat). Některé mají 2 místnosti.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají menší sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, individuální klimatizaci (zdarma), miniledničku, trezor (2 Eura/den), Wi-Fi zdarma, balkon či terasu.

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

Pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlek jsou prostornější, mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, individuální klimatizaci (zdarma), miniledničku, trezor (2 Eura/den), Wi-Fi zdarma, balkon či terasu.

Stravování

Snídaně nebo polopenze.

Názor CK

Tradiční menší řecký hotel nabízející příjemnou dovolenou stranou přepelněných letovisek. Nespornou výhodou je jeho poloha přímo na dlouhé pláži, typ stravování, klimatizace, internet i lehátka na pláži v ceně, až 2 děti do 7 let zdarma. Středisko je navíc výtečným výchozím bodem pro Vaše výlety po zajímavých místech v blízkém i vzdálenějším okolí. Vřele doporučujeme.

Základní cena zahrnuje

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Kréta, Kavros

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Mari Beach Hotel ***
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Mari Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 639 906
dnes 8–20 h

Hodnocení

3/ 5 51 recenzí

Víťa srpen 2022
Mari Beach Hotel ***, Řecko, Kréta, Kavros
Špatná. strava a bar katastrofa... celá recenze

Rodina s malými dětmi září 2022
Mari Beach Hotel ***, Řecko, Kréta, Kavros
Mari beach (Kavros). Hotel má 3 hvězdičky, takže je na to potřeba brát ohled. Pokud nemáte žádné velkolepé očekávání, tak budete spokojení ... celá recenze

Andrea srpen 2022
Mari Beach Hotel ***, Řecko, Kréta, Kavros
Andrea. Klidná dovolená, bez nájezdů lidí .... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa, která se od roku 2024 mění na klimatickou taxu. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu a její výše je dle oficiální kategorie (počtu hvězdiček) hotelu následující:

Březen až říjen:

  • 1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Listopad až únor:

  • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 0,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Řecko - více informací