Mariánská - Chata NA SLUNÍČKU

Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov, Mariánská

Mariánská - Chata NA SLUNÍČKU

  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov, Mariánská
Číslo zájezdu: 1 755 949
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Chata Na sluníčku poskytuje levné ubytování 'studentského typu' se společným sociálním zázemím v pokojích pro 2 - 10 osob. V chatě je restaurace, společenská místnost s TV - jídelna, parkoviště, sdílená kuchyň se základním vybavením, parkoviště, možnost garážování. Ubytování je funkčně zařízené a má sdílenou koupelnu a toalety. Nabízí výhled na krajinu Krušných Hor. Objekt propojen s restaurací - ping-pong, šipky, kulečník.

POLOHA

přímo v obci uprostřed hlubokých lesů a horských luk, v horském sedle, nedaleko Karlových Varů a Božího Daru. Chata stojí 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu, který vás zaveze do 10 km vzdáleného lyžařského areálu Klínovec, 2 km od lázní Jáchymov, 6 km od vlakového nádraží v Merklíně a 100 metrů od autobusové zastávky Mariánská. Historie obce Mariánská se datuje již k roku 1465. Byla jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších poutních míst v Čechách. Dnes je toto kdysi slavné místo oblíbeným centrem turistiky, lyžování a především velmi významným poskytovatelem ubytování pro zimní střediska Boží Dar a Klínovec. Klidné prostředí, kouzelná příroda a její členitost poskytuje návštěvníkům Krušných hor nevyčerpatelné možnosti sportování, kultury a cyklovýletů do okolí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, sál, jídelna, kuchyňka, salónek, bar, venkovní posezení, terasa, společenská místnost s TV, úschovna kol a lyží, trezor, pro děti: koutek a bazén, parkoviště, garáže (omezený počet).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 10lůžkové pokoje bez soc. zařízení (společné na chodbě), bez povlečení (za příplatek), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

vlastní (sdílená kuchyň), za příplatek polopenze (snídaně - bufet, večeře - servírované).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

stolní tenis, šipky, kulečník, 3 venkovní hřiště (nohejbal, volejbal), horolezecká stěna, paint ball, tenisové kurty (200 m), značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Krušnohorská magistrála), koupání v místním rybníku, letní venkovní dětský bazén, běžecké lyžování (Krušnohorská magistrála), sjezdové lyžování (v místě vlek pro začátečníky, 800 m od objektů lyžařský areál Náprava - 5 sjezdových tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, skibus z návsi na Neklid a Klínovec ZDARMA), sáňkování, bobová dráha dlouhá 600 m. Do 3 km; půjčovna kol, minigolf, kulečník, kuželky, tělocvična, fitness, masáže, jeskyně Důl. Do 16 km; fotbalové hřiště, kluziště, hrady a zámky, rybolov. Do 25 km; squash, golf.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, stravu, ručníky, ložní povlečení (za příplatek nebo nutno vzít s sebou), místní poplatek (19,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Krušné hory
  • Místo dle CK: Krušné hory

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 755 949
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Mariánská - Chata NA SLUNÍČKU
  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov, Mariánská

Cena
230 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 755 949

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 5 os.)
0
210 Kč
dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 4 os.)
0
330 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč