Termín:
10. 9. – 15. 9. 2019
Počet dní:
6 (út – ne)
Počet nocí:
5
Doprava:
letecky Praha 13:00
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Výhody
  • apartmány
  • pěkná zahrada
  • 2 venkovní bazény
Popis hotelu

Apartmány. Pěkná zahrada. 2 venkovní bazény.

Poloha

centrum Bitez s restauracemi, bary a zábavními možnostmi cca 500 m. Gümbet s nočním životem cca 1 km. Spojení minibusem do města Bodrum k dispozici. Letiště cca 41 km.

Pláž

oblázková/písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 300 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

malý komplex s 30 apartmány. Recepce, snídaňová místnost a snack bar. V zahradě bazén, terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Apartmány (A1A/A2A/A3A): obývací pokoj/ložnice s kuchyňským koutem (malá chladnička, varná deska) a pohovkou, samostatná ložnice, sat. TV, klimatizace, fén, sprcha, WC, balkon nebo terasa.

Stravování

bez stravy nebo snídaně. Snídaně formou bufetových stolů.

Internet

WiFi v některých veřejných prostorech zdarma.

Děti

dětský bazén. Max. počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Info (letecky)

služby delegáta: česky hovořící delegát na telefonu; platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění (letecky)

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu (lety z ČR/SR s možným přestupem) včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann FLEX, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Bodrum
  • Místo dle CK: Bodrum

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.