MELIÁ ZANZIBAR

  Tanzanie, Zanzibar, Kiwengwa

4/5

MELIÁ ZANZIBAR

    Tanzanie, Zanzibar, Kiwengwa
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA: Meliá Zanzibar je luxusní plážový all inclusive resort, který se nachází na severovýchodním pobřeží exotického Zanzibaru. Hotel je necelých 50 minut jízdy z mezinárodního letiště a hlavního města Stone Town.

UBYTOVÁNÍ: Hotel nabízí několik kategorií ubytování, včetně soukromých vilek s vlastní zahrádkou a bazénem. Všechny pokoje a suity jsou dekorované v moderním stylu a poskytují dostatečné soukromí. Součástí jejich vybavenosti je prostorná koupelna s venkovní tropickou sprchou (kromě pokojů typu Romance Pavilions) a vlastní terasou či balkonem. Většina nabízí výhled na Indický oceán nebo do tropické zahrady. Dále zde hosté naleznou trezor, rychlovarnou konvici, individuálně řízenou klimatizaci, TV/SAT, minibar a moskytiéru. Premium Package All inclusive:

(valid for Melia Garden and Terrace). Including: refill of the mini bar every day with alcoholic drinks, room service 24 hours, access to a la carte restaurant Aqua, and Premium drinks in all outlets.

VYBAVENOST HOTELU: Vedle ubytovací části je k dispozici také obchod se suvenýry, pokojová služba, recepce, WiFi připojení v lobby, 5 restaurací a 4 bary.

SPORT A ZÁBAVA: Širokou základnu sportovních aktivit tvoří tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, jízda na kajaku, lekce kite surfingu, možnost potápění, potápěčské kurzy, šnorchlování, fitness centrum a další. Naopak k relaxaci lze využít hotelové spa centrum či saunu. Zanzibar lze poznat také během některé z nabízených exkurzí. Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský klub s řadou aktivit. All inclusive zahrnuje: Stravování, Bary & Lounge

Spices Restaurant | snídaně formou bufetu 06:30h - 10:30h, oběd (sezónní) 12: 30h - 15:00h, tématické večeře 18:30h - 22:00h

Gabi Beach | A la Carte, lehké grilované jídlo, mořské plody, saláty, pizza a velký výběr nápojů. Nápoje od 10:00h do 18:00h, otevírací doba kuchyně: 12:30h - 17:00h.

Kyvadlová doprava je k dispozici z hlavní budovy na pláž Gabi každých 20 minut od 09:00h do 18:00h.

Pool Bar | A la Carte, občerstvení, lehká jídla a velký výběr nápojů. Nápoje 10:00h - 18:00h Otevírací doba kuchyně 11:00h - 18:00h.

Jetty Lounge | A la Carte, oběd 12:30h - 15:00h, denní menu (sezónní), večeře 18:30h – 22: 00h. Večeři je nutné rezervovat předem u stolu GEX od 9:00h do 15:00h. Bar otevřený denně od 17:00h do 01:00h

The Library| výběr nápojů od 09:00h do 24:00h. Denně doplňovaný mini bar (2 malé lahve vody, 2 nealkoholické nápoje a 2 malé lahve piva) Aktivity, rekreace a zábava

Internetový koutek 24h se nachází v hlavní budově v knihovně. Ve všech prostorách je zdarma dostupná Wi-Fi. 24 hodin tělocvična a sauna. Dětský klub je otevřen denně od 10:00h do 13:00h a od 14:00h do 16:00h (sezónní). Tenisový kurt, pétanque, stolní tenis. Denní program aktivit je k dispozici u hlavního bazénu nebo na TV kanálu 1.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Zanzibar
  • Místo dle CK: Zanzibar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Melia Zanzibar *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Melia Zanzibar

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 832 242
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

15. nejlepší hotel v destinaci Zanzibar

4/ 5 2 recenzí


Michal prosinec 2020
Hotel melia. Nic moc....... celá recenze


Hana F. březen 2018
Prohlídka hotelu Melia Zanzibar. Kouzelné místo jako stvořené k odpočinku.... celá recenze

Lokalita

Tanzanie

Tropický africký ráj Tanzanie má velkou výhodu, že sem můžete cestovat v jakoukoliv dobu během roku a vždy to bude za teplem a tropickým počasím. Pokud by se ale dalo během roku ještě rozlišit, kdy je nejvhodnější doba pro návštěvu exotické Tanzanie, tak pro cestu do severní Tanzanie a na ostrovy je ideální období od července do října a od prosince do března. Pro jižní Tanzanii je to červen a pro západní květen až říjen. Tanzanie vznikla sloučením dvou původně nezávislých států Tanganiky, ležící u stejnojmenného jezera, a Zanzibaru. Země na východě Afriky u Indického oceánu těží zejména ze dvou oblastí cestovního ruchu. Tou první jsou početné přírodní rezervace, nejznámější národní parky na světě a majestátní hory v čele se známým Kilimandžárem. Druhou oblastí je nádherné pobřeží Indického oceánu a ostrov Zanzibar s jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě.

Nezávazná objednávka

MELIÁ ZANZIBAR
    Tanzanie, Zanzibar, Kiwengwa

Původní cena
55 845 Kč/os

Cena
49 339 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 832 242

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
49 339,33 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč