Termín:
31. 8. – 12. 9. 2019
Počet dní:
13 (so – čt)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Původní cena:
41 300  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd  na Cayo Coco. Vydejte se s námi na Cayo Coco - jeden z nejkrásnějších ostrůvků Kuby s panenskou přírodou a s nádhernými plážemi, jemným bílým pískem a křišťálově čistou vodou, daleko od veškeré civilizace. Případně je možné strávit první 2 dny v Havaně a užít si krásy koloniálního města.

Popis lokace

HAVANA:
Byla založena v roce 1519 a brzy poté se stala hlavním městem ostrova. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucích stopy dějin ostrova.  Až do druhé poloviny 18. století byla Havana obklopena vysokou zdí, která patřila k obrannému systému proti útokům pirátů. Ještě dnes jsou vidět její pozůstatky. Díky své geografické poloze byla Havana centrem námořního obchodu mezi Evropou a Amerikou.  Město rychle zbohatlo a stalo se centrem dějin a kultury.   Havana je na seznamu chráněných památek UNESCO a patří mezi nejvýznamnější představitele amerického baroka.  Při návštěvě dnešní Havany nesmíte opomenout navštívit národní galerii ('Museo de Bellas Artes'), balet ('Ballet Nacional de Cuba'), koncerty klasické a populární hudby. Mezi další zajímavosti patří: náměstí 'Plaza de la Revolución', 'Cabaret Tropicana', 'Malecón' (promenáda) a 'La Rampa' (moderní centrum).  Obyvatelé jsou usměvaví, temperamentní a přátelští.
CAYO COCO/CAYO GUILLERMO:
Ostrovy se nachází v souostroví 'Jardínes del Rey' (biosférická rezervace UNESCO), na severním pobřeží Kuby, s pevninou spojené uměle vytvořenou, 17 km dlouhou, hrází „Pedraplen“, díky níž lze na tyto krásné panenské ostrovy dojet i autem. Na ostrově bylo vybudováno i moderní letiště, kam míří lety z Havany každým dnem. V dávných letech byly tyto ostrovy, ležící v Golfském proudu Atlantského oceánu, útočištěm pirátů. Vnitrozemí je pokryto mangrovníky a kokosovými palmami a spatříte zde širokou škálu mořského ptactva. V oblastech s lagunami poblíž pobřeží snadno spatříte plameňáky. Tento ostrov je domovem vzácnému druhu ptáků „Ibis bílý“, jemuž Kubánci říkají „Coco“ a právě po něm nese tento ostrov jméno. Tyto klidné a neobydlené ostrovy jsou ideálním místem pobytu pro rodiny s dětmi díky mělkým vodám a půvabným plážím s jemným pískem, omývaných čirou tyrkysovou vodou. Ostrovy se staly též základnou pro vyznavače potápění a vodních sportů. Nachází se zde marina, odkud vyplouvají jachty na sportovní rybolov, potápění a na výlety na přilehlé panenské ostrůvky. V hotelových komplexech lze zapůjčit automobil a vydat se do středozemí Kuby, například do nedalekého koloniálního města „Morón.“ Dále doporučujeme výlet k jedinečnému žlutočernému majáku na „Cayo Paredón Grande“, vyjížďky na koních od vesničky „Guira“, zastávku na „Parador La Silla“, ideální místo pro pozorování růžových plameňáků či překrásnou pláž „Playa Pilar“ na Cayo Guillermo, kde písečné duny dosahují výšky až 16 metrů. Tato pláž vděčí svému názvu díky jménu kapitána Hemingwayovi lodě, „Pilar.“ Zde slavný spisovatel nalezl inspiraci pro svůj poslední román „Ostrovy v proudu.“

Popis ubytování

MEMORIES CARIBE 4****:

Areál hotelu Memories Caribe se nachází jen pár metrů od překrásné bílé písčité pláže ostrova Cayo Coco. Hotel je obklopen tropickou zahradou, jež je domovem řady zdejších mořských ptáků. Disponuje 328 klimatizovanými pokoji (z nichž 48 tvoří pokoje vyšší kategorie – junior suites) se sociálním zařízením, minibarem, kávovarem, trezorem, vysoušečem vlasů, žehlící soupravou, telefonem a satelitní TV. Všechny pokoje mají vlastní balkon či terasu. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci „Las Arcadas“ nebo v některé ze tří specializovaných a la carte restaurací nabízejících mimo jiné karibskou, italskou a mezinárodní kuchyni. V areálu je k dispozici 5 barů včetně pěkného snack baru „La Estrella“, který je hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně. V resortu je fitness centrum a wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi, 2 bazény včetně dětského brouzdaliště, miniklub pro děti s celodenním programem. Nechybí zde aerobik, kurzy salsy, španělštiny a potápění, různé hry, animační programy, noční představení a diskotéka. Na hotelové pláži je možné využít širokou škálu vodních sportů, například šnorchlování, kajaky, vodní lyže, windsurfing nebo katamarán. Hotelovým hostům jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Příznivci sportu uvítají tenisové, basketbalové a volejbalové kurty nebo stolní tenis. Hotel má zdravotnickou službu, směnárnu, obchůdky se suvenýry i zbožím denní potřeby, prádelnu, salón krásy, internet za poplatek a hlídané parkoviště. Pro výlety do okolí si můžete u hotelu zapůjčit automobil, kolo anebo domluvit projížďku na koni či výlet za sportovním rybařením nebo do delfinária.

Strava

V Havaně ubytování se snídaní na 1. noc a poslední noc (lze upravit dle přání klienta). Program ALL INCLUSIVE v hotelu Memories Caribe nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus, pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v bufetové restauraci. Lze také navštívit některou ze tří a la carte restaurací '. Po celý den lze využít lehkého občerstvení ve snack baru nebo v dalších barech k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Program

1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách
Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování.

2. DEN
Transfer na letiště José Martí Ter.1, Havana
Přílet na letiště J. Del Rey, Cayo Coco
(Alternativně pozemní přeprava - mikrobusem - na ostrov a zpět)
Transfer z letiště na Cayo Coco do zvoleného hotelu. Ubytování.

3., 4., 5.,... (Počet dní dle zvoleného termínu)
Volný program - relaxace na panenských plážích s možností využití animačních programů hotelu s programem ALL INCLUSIVE

PŘEDPOSLEDNÍ DEN
Transfer na letiště J. Del Rey, Cayo Coco
Přílet na letiště José Martí Ter.1, Havana
(Alternativně pozemní přeprava - mikrobusem - na ostrov a zpět)
Transfer do hotelu v Havaně, ubytování na poslední noc

POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program.
V odpoledních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně.
Odlet směr Praha. Přílet následující den.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU LZE PROGRAM UPRAVIT NA PRVNÍ 3 NOCI V HAVANĚ (pokud toužíte navštívit krásné údolí Vinales, jež se fakultativně koná 3.DEN)


ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA 24 hodin na telefonu (sídlí v Havaně a na Varaderu)

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu v ekonomické třídě dle letového řádu (vč. přepravy 1 zavazadla o hmotnosti 23 kg a příručního zavazadla o hmotnosti 8 kg na každou osobu)
 • Přivítání na letišti v Havaně s česky hovořícím průvodcem/delegátem
 • Ubytování v Havaně v hotelu na 2 noci (první a poslední - LZE UPRAVIT DLE POŽADAVKU KLIENTA)
 • Další noci ve vybraném hotelu na Cayo Coco v režimu ALL INCLUSIVE
 • Zpáteční letenku na Cayo Coco s transfery na letiště a do hotelů (alternativně pozemní přeprava - mikrobusem - na ostrov a zpět)
 • Kolektivní transfery: letiště - hotel Havana, hotel Havana - letiště
 • Služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu s možností dokoupení fakultativních výletů (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně)
 • Pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • Vstupní vízum - cena 890 Kč
 • Cestovní pojištění - léčebné výlohy + storno
 • Příplatek za polopenzi v Havaně
 • Fakultativní výlety
 • Příplatek za pokoj s výhledem na moře nebo za pokoj vyšší kategorie

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Kentlucky, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Cayo Coco
 • Místo dle CK: Cayo Coco

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Memories Caribe Beach Resort ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Memories Caribe Beach Resort

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.


MEMORIES CARIBE ****

Číslo zájezdu: 1385096
Kuba, Ciego de Ávila, Cayo Coco

Všechny termíny a možnosti (155)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
So 31.8 – Čt 12.9.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
37 170 Kč
SLM | Po slevě 10%
Letecky
Praha
Pá 6.9 – St 18.9.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
39 900 Kč
Letecky
Praha
St 11.9 – Út 24.9.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
42 600 Kč
Letecky
Praha
Čt 19.9 – Út 1.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
40 700 Kč
Letecky
Praha
Čt 26.9 – Út 8.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
40 700 Kč
Letecky
Praha
So 12.10 – St 23.10.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
38 700 Kč
LM | Po slevě 10%
Letecky
Praha
Čt 3.10 – Út 15.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
41 400 Kč
Letecky
Praha
Čt 17.10 – Út 29.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
43 400 Kč
Letecky
Praha
Po 18.5 – Ne 31.5.2020
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
46 400 Kč
Letecky
Praha
Čt 31.10 – Po 11.11.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
42 390 Kč
LM | Po slevě 10%
Letecky
Praha
So 14.9 – Út 24.9.2019
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
40 300 Kč
Letecky
Praha
So 27.6 – Čt 9.7.2020
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
46 100 Kč
Letecky
Praha
Po 11.5 – Pá 22.5.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
43 800 Kč
Letecky
Praha
Po 11.11 – Pá 22.11.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
44 300 Kč
Letecky
Praha
Po 2.12 – Pá 13.12.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
44 300 Kč
Letecky
Praha
St 8.7 – Ne 19.7.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
44 500 Kč
Letecky
Praha
Po 9.12 – Pá 20.12.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
46 000 Kč
Letecky
Praha
Čt 16.4 – Út 28.4.2020
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
48 600 Kč
Letecky
Praha
Út 9.6 – Pá 19.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
43 400 Kč
Po slevě 21%
Letecky
Praha
Čt 21.5 – Ne 31.5.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
43 400 Kč
Letecky
Praha
Ne 17.5 – St 27.5.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
43 400 Kč
Letecky
Praha
Čt 11.6 – Ne 21.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
43 400 Kč
Letecky
Praha
St 27.11 – Ne 8.12.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
46 800 Kč
Letecky
Praha
Po 25.11 – Pá 6.12.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
46 900 Kč
Letecky
Praha
Po 13.4 – Pá 24.4.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
46 900 Kč