Termín:
19. 10. – 30. 10. 2019
Počet dní:
12 (so – st)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Praha 11:00
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Hotel leží v oblasti Oba, 2 km od centra města Alanya. Nedaleko hotelu jsou dobré nákupní možnosti.

Vybavení

Menší hotel s přátelskou atmosférou je vhodný pro všechny věkové kategorie a klienty, kteří chtějí trávit dovolenou v dostahu pulzujícího centra letoviska. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetové připojení (WiFi v lobby zdarma), hlavní restaurace s barem, TV místnost, lobby bar, bar u bazénu, čistírna, kadeřnictví.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, lednička, fén, balkón. Možnost jedné přistýlky.

Pláž

Písečná pláž s oblázky je od hotelu oddělena pouze pobřežní komunikací s promenádou. Vstup podchodem.

Sport

Venkovní bazén, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, vodní sporty na pláži, masáže, sauna, pára, občasné animační programy.

Stravování

All inclusive, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-11:00 - 17:00 občerstvení, káva, čaj-23:00 - 23:30 polévka-10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby

Děti

Bazén.

Poznámka

Do Turecka lze cestovat pouze s pasem platným minimálně 150 dnů po návratu. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu včetně všech poplatků
 • transfery v místě pobytu
 • ubytování
 • stravování formou all inclusive
 • služby česky hovořícího delegáta
 • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  Informace o zájezdu

  Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Fantasy Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Alanya
  • Místo dle CK: Alanya

  Neoficiální informace o hotelu
  (údaje z recenzí bez záruky)

  Hotel Mesut ****
  (Webové stránky hotelu)

  Typ pláže: písčito - oblázková
  Vzdálenost od pláže: 50 m

  Všechny zájezdy do Hotel Mesut

  Turecko

  Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.


  MESUT HOTEL ****

  Číslo zájezdu: 1320643
  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Obagöl

  Všechny termíny a možnosti (1)