Termín:
29. 9. – 6. 10. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 4:45
Strava:
all inclusive
Původní cena:
12 590  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Michaelos CLEVER leží na východním pobřeží ostrova, nedaleko živého letoviska Faliraki. Letovisko, které je známé nejen krásnými plážemi a bohatým nočním životem, ale i především pohostinností místních obyvatel. Hlavní město ostrova je od hotelu vzdáleno cca 17 km a mazinárodní letiště cca 19 km.

Klienti Michaelos CLEVER využívají služeb all inclusive v cca 800 metrů vzdáleném hotelu Cyprotel Faliraki 4*. Za velmi příjemnou cenu tudíž získávají možnost navštěvovat 2 hotely, vzdálené cca 800 metrů od sebe!

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, bar, bazén, Wi-Fi připojení (za poplatek) a parkoviště.
V rámci hotelu Cyprotel Faliraki 4* je klientům ubytovaným v Michaelos CLEVER k dispozici hotelový aquapark zdarma.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkovém studiu s možností přistýlky. K dispozici je koupelna se sociálním zařízením, balkón a kuchyňský kout.

Stravování

All inclusive v hotelu Cyprotel Faliraki 4*

Strava formou bufetových stolů:
07:30 - 10:00 snídaně
10:00 - 12:00 svačina ve snack baru
12:30 - 14:30 oběd
15:00 - 18:00 svačina ve snack baru
16:30 - 17:30 odpolední káva, zákusky
18:30 - 21:30 večeře

Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (v rámci all inclusive 10:00 - 00:00):
17:00 - 01:00 Hlavní bar
10:00 - 01:00 Pool Bar
10:00 - 18:00 Snack Bar

Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Pláž je vzdálená přibližně 1,2 kilometrů od Michaelos Clever. Klienti mohou zdarma využít shuttle bus na pláž, který jezdí od hotelu Cyprotel Faliraki 4* cca každých 45 minut, od Michaelos CLEVER odjíždí shuttle bus 2x za den. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Pro děti

V hotelu Cyprotel Faliraki 4* - dětský miniklub, dětské hřiště, dětské bazény, aquapark, Teenage club - diskotéka, herní místnost, internetový koutek.

Sport a zábava

Sport a zábava v hotelu Cyprotel Faliraki 4* - stolní tenis, aerobik, šipky, tenisový kurt, malé fotbalové hřiště, basketball, volleyball, squash, posilovna, sauna, vodní polo, denní a noční animační programy.

Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

Všechny služby v rámci programu All inclusive, včetně vstupu do hotelového AQUAPARKU ZDARMA.
Shuttle bus na pláž od hotelu Cyprotel Faliraki 4*, shuttle bus od Michaelos CLEVER do hotelu Cyprotel Faliraki a na pláž odjíždí 2x denně.

Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

V hotelu Cyprotel Faliraki 4* - vybrané sportovní aktivity.

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Poznámka

CLEVER UBYTOVÁNÍ
Pantour svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 2, 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu.
CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive.
Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů:
1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz
2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby.

Základní charakteristika

- klienti využívají všech služeb all inclusive ve stejné míře, jako by byli přímo klienty daného hotelu, který tyto služby nabízí.
- polovina ze studií či apartmánů mají také k dispozici vlastní bazén + bazény v hotelech, kam dochází na all inclusive.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu CK, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Rhodos
  • Místo dle CK: Faliraki

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

20. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Rhodos

Poslední komentář

28.7.2018 | N&R pár
Datum pobytu: červenec 2018
Celkový dojem dělají lidí. Hodně záleží na personálu. Majitelka ubytování super, personál na baru příjemný, lidí na dovolené občas jako zvířata. Myslím si že majitelka studia a barmani v hotelu Dorias zachránili nám dobrý dojem z dovolené.

Nejnovější recenze

5
28.7.2018 | N&R pár
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
Celkový dojem dělají lidí. Hodně záleží na personálu. Majitelka ubytování super, personál na baru příjemný, lidí na dovolené občas jako zvířata. Myslím si že majitelka studia a barmani v hotelu Dorias zachránili nám dobrý dojem z dovolené.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 


Michaelos CLEVER ***

Číslo zájezdu: 1061946
Řecko, Rhodos, Faliraki, Rhodos - východ