MIRAMAR AL AQAH BEACH RESORT

  Spojené arabské emiráty, Fujairah, Dubai - All Emirates

MIRAMAR AL AQAH BEACH RESORT

    Spojené arabské emiráty, Fujairah, Dubai - All Emirates
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA:Oblíbený pětihvězdičkový hotelový komplex se nachází v emirátu Fujairah, přímo na pláži s překrásným výhledem na pohoří Hajar. Mezinárodní letiště Dubaj je vzdálené 90 minut, letiště Sharjah 80 minut.

UBYTOVÁNÍ: Hotel nabízí vkusně zařízené pokoje několika typů s výhledem na moře, hory, bazén nebo do zahrady. Součástí jejich vybavenosti aklimatizace, koupelna s vanou, fén, balkón, LCD TV/SAT, set na přípravu kávy a čaje, trezor, minibar (za poplatek), vysokorychlostní internet.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: Vstupní hala s recepcí, konferenční prostory, pokojová služba, směnárna, kosmetický salón, kadeřnictví, bankomat, bary a restaurace, dětské hřiště a herna, obchody, čistírna.

SPORT A ZÁBAVA: Venkovní bazén, krytý bazén, dětský bazén, fitness, wellness (sauna, pára, lázně, masáže, kosmetika), tenisové kurty, kulečník, biliard, lukostřelba, stolní tenis, stolní fotbal, vodní sporty, potápění, diskotéka, program pro náctileté.

ALL INCLUSIVE PROGRAM: Snídaně (07:00 – 10:30) / oběd (13:00 – 15:00) / večeře (18:30 – 22:00) formou bufetu v restauraci Al Majlis, zmrzlina v Pool Baru pro děti do 12 let od 11:00 do západu slunce, vybrané alkoholické a nealko nápoje se podávají od 10:30 do západu slunce v Pool baru a Beach baru a do půlnoci v Al Moltaqa Lobby Baru. Není zahrnuto v All Inclusive: minibar, room service, restaurace Sensasia, La Cucina & Bahari Grill Bar (Bahari Bar po západu slunce), Bliss Discothéque, turecká káva. Možnost Ultra All Inclusive za příplatek

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Fujairah
  • Místo dle CK: Dubai - All Emirates

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 830 942
dnes zavřeno

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

MIRAMAR AL AQAH BEACH RESORT
    Spojené arabské emiráty, Fujairah, Dubai - All Emirates

Cena
23 878 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 830 942

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
23 877,67 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
560 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
310 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
900 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
490 Kč