Termín:
31. 8. – 7. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Rimini je největší italské letovisko na břehu Jaderského moře.V historickém centru lze vidět římské středověké památky, starobylé paláce a kostely. Má velmi výhodnou polohu pro výlety do okolí. Nejnavštěvovější jsou republika San Marino (25 km), Riccione, Cesenatico, Ravena, Benátky. Podél promenád je mnoho obchůdků, kaváren, nabídek zmrzlin, restaurací, které jsou otevřeny do pozdních večerních hodin. Děti si mohou užít na dětských hřištích v parcích i na plážích, je zde volejbal, basketbal, stolní tenis, boccia, minifotbal, tenis, minigolf, půjčovny kol, windsurfing, vodní skútry, šlapací loďky a mnoho dalších aktivit.

Hotel je umístěn v letovisku Rimini v části Miramare, přibližně 300 m od pláže.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, koupelna s WC, fénem, balkonem, TV-SAT, klimatizace, telefon, trezor – za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání ZDARMA. Mini lednička za poplatek.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu + salátový bufet.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, výtah, Wi-Fi – zdarma u recepce, parkoviště. V okolí je množství obchůdků, restaurací, barů a stánků.

Pláž:

písčitá s pozvolným vstupem do moře. Na pláži vodní sporty.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování za osobu na 8dní/7nocí s polopenzí.

Základní cena nezahrnuje

pobytovou taxu (cca 1.50 € / osoba od 12 let /den) – platba na místě. Příplatek za mini ledničku 5 €/den – platba na místě, trezor 3€/den – platba na místě.  Možnost obědů – Kč 1.360/pobyt – platba v cestovní kanceláři. Dopravu. Kč 2 250/osoba.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Bena Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Rimini

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Carolin ***
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel Carolin

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Miramare di Rimini, hotel Carolin

Číslo zájezdu: 1201341
Itálie, Emilia Romagna, Miramare, Rimini