MOVENPICK RESORT AL MARJAN ISLAND

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Marjan Island

MOVENPICK RESORT AL MARJAN ISLAND

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Marjan Island
Číslo zájezdu: 2 259 385
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

První resort Mövenpick ve Spojených arabských emirátech a první nemovitost Mövenpick V Ras Al Khaimahmá a je důležitým orientačním bodem v regionu a dokonalým útočištěm pro rodiny a páry. Resort je postaven tak, aby hostům poskytl ideální únik od každodenního života. Mövenpick Resort Al Marjan, který se může pochlubit 300 metry bílého písečného pobřeží a jen kousek od rušného města Dubaj a je výraznou dominantou v jedné z oblíbených turistických destinací v regionu. Resort nabízí nádherný výhled na moře a ostrovy ze svých 418 moderních pokojů (včetně apartmá a plážové chaty s jednou ložnicí se soukromými bazény a terasami). V areálu je šest nových konceptů restaurací a barů, včetně společenského denního a nočního plážového salonku inspirováních letní sezónou v Řecku. Program all inclusive:
zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, drobné občerstvení během dne. Pro znalce kávy a milovníky čokolády nabízí Lobby Lounge každý den proslulou charakteristickou čokoládovou hodinu Mövenpick s výběrem typických kávových směsí a pečiva. Zatímco dospělí si budou užívat, ti nejmenší jsou zváni do 200 metrů čtverečních dětských zařízení s venkovním hřištěm, kde si mohou vytvořit nádherné vzpomínky. Pro akce, svatby a konference resort nabízí velký taneční sál o rozloze 485 metrů čtverečních. Taneční sál, který poskytuje přirozené denní světlo a kapacitu až 350 osob, lze rozdělit na části a nabídnout tak větší flexibilitu pro svatby a oslavy.
Recepce 24 h denně, vysokorychlostní internet ( v ceně ),
bazén,
Fitness centrum s posilovnou,
bar / salonek, taneční sál, soukromá pláž,
vodní park,
hlídání dětí,
dětské hřiště, klimatizace, minibar, bezpečnostní schránka,

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-DXB

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Lokalita dle pořadatele: Ras Al-Khaimah, Dubai - All Emirates
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Mövenpick Resort Al Marjan Island *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Mövenpick Resort Al Marjan Island

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 259 385
dnes zavřeno

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

MOVENPICK RESORT AL MARJAN ISLAND
    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Marjan Island

Původní cena
21 464 Kč/os

Cena
15 276 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 259 385

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 276 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
636 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
384 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
360 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 6 dní
0
890 Kč