MUSIKANTENWIRT

  Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Annaberg im Lammertal

5/5

MUSIKANTENWIRT

    Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Annaberg im Lammertal
Číslo zájezdu: 1 630 353
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky (jednoduché ubytování, přistýlka vhodná pro dítě od 16 let, do cca 1,7 m), Spr.+WC, částečně balkon (CK negarantuje). V zimních termínech na ověření pokoje s přistýlkou. Na ověření rodinný pokoj s oddělenou ložnicí pro 2 dospělé a 3 děti (cca 45 m2).

STRAVA

snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Snídaně bufetové stoly, večeře menu o 3 chodech vč. salátového bufetu.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma (na vyžádání)

DÍTĚ

ZIMA - pro termíny do 15.4.20 Jedno děti do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA! Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji. JEDU SÁM / SAMA s DĚTMI: Dětská cena na lůžku platí ve 2 - lůžkovém pokoji v doprovodu 1 dospělého nebo pro 2 děti v pokoji. LÉTO - pro termíny od 15.4. do 1.11.20 Jedno děti do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA! Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji. JEDU SÁM / SAMA s DĚTMI: Dětská cena na lůžku platí ve 2 - lůžkovém pokoji v doprovodu 1 dospělého nebo pro 2 děti v pokoji.

KOUPÁNÍ

letní přírodní koupaliště WALDBAD LUNGÖTZ (4,5 km), AQUA SALZA GOLLING (30 km): saunový svět, kosmetika, vnitřní plavecký bazén a zážitkový bazén s atrakcemi a celoroční venkovní bazén s travnatou plochou, teplý dětský bazén se skluzavkou.

PARKOVÁNÍ

0 Eur (cca 3 min vzdálené)

POBYT SE ZVÍŘETEM

4 Eur/den (bez krmení)

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 7=6 platí v termínech 1.11. - 21.12.19 a 11.1. - 15.2.20 a 29.2. - 1.11.2020. SLEVA 4=3 platí v termínech 15.04. - 27.06. a 29.08. - 01.11.2020

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

LÉTO V ANNABERGU pro termíny od 15.4.-1.11.2020 - ubytování se snídaní BONUSY ZDARMA: - WLAN ve veřejných prostorech, - rekreační poplatek, - parkování na veřejném parkovišti. - slevová karta TENNENGAU PLUS CARD - sleva na různé atrakce, muzea, veřejnou dopravu, lanovky, koupaliště, vysokoroskou silnici Grossglockner Hochenalpenstrasse aj. Zdarma: výjezd a sjezd lanovkou Donnerkogelbahn, vstup do Waldbad Lungötz Změna služeb v rámci karty vyhrazena

REKREAČNÍ POPLATEK

0 Eur

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA Slevová karta TENNENGAU PLUS CARD

PROČ K NÁM ?

Proč gasthof Musiknatenwirt Annaberg: - zdarma TENNENGAU PLUS CARD - dětské slevy i v doprovodu 1 dospělého - rodinný pokoj pro 2 dospělé a až 3 děti

VYBAVENÍ

jídelna, bar, parkoviště (cca 3 min od domu). Gasthof je jednoduše a účelně zařízen.

POLOHA

gasthof se nachází v centru Annabergu s krásným výhledem na mohutné Salcburské Dolomity. V blízkosti obchody, restaurace, bary aj. Annaberg leží cca 80 km JV od Salzburgu. Oblast Lammertalu je vhodná pro turistiku, cykloturistiku aj. aktivity a v zimě pro rodinné lyžování v lyžařské oblasti Dachstein West.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Annaberg

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Annaberger Musikantenwirt Landgasthof **

Vzdálenost od sjezdovky: 250 m
Všechny zájezdy do  Annaberger Musikantenwirt Landgasthof

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 630 353
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

23. nejlepší hotel v destinaci Salcbursko

5/ 5 1 recenzí

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

MUSIKANTENWIRT
    Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Annaberg im Lammertal

Cena
7 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 630 353

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 490 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - celá ubytovací jednotka
0
1 470 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč