NA JEZEŘE

  Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Horní Planá, Lipno

NA JEZEŘE

    Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Horní Planá, Lipno
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon. Ubytování je ve 2 samostatných budovách, cca 50 m od restaurace, každá s 8x2 - lůžkovými pokoji (4 v přízemí, 4 v podkroví). Na ověření na prodejním dispečinku jsou možné i pokoje s přistýlkou (apartmán 2+1, cca 100 m od hlavní budovy) V tomto apartmánu nelze dítě bez nároku na lůžko. Pokoje nemají balkony. Jedna vilka a restaurace je bezbariérová. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

TIPY NA VÝLETY Unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií. To vše v prostorách Wellness Hotelu Frymburk. - unikát STEZKA KORUNAMI STROMŮ, Lanový park, Bikepark, Frisbee Park Lipno, bobová dráha, hopsárium pro děti, Vodní ráj Aquaworld - VYŠŠÍ BROD - Cisterciácký klášter a Poštovní muzeum - Hrad Rožmberk - Plešné jezero - Čertova stěna - Schwarzenberský plavební kanál RYBOLOV: revír č. 421200 VLTAVA 30 - 32 údolní nádrž Lipno (4 870 ha) správce revíru ČRS České Budějovice Informace o povolenkách: Jihočeský územní výbor České Budějovice, tel.: 387 250 451 nebo 387 250 454. Úřední hodiny: po - pá 7.30 - 15.00 hod. Možnost zakoupení rybářských povolenek - 'Rybářský sport - Irena Pešková' Horní Planá - tel. 604 854 423.

DALŠÍ SLUŽBY

Hlavní budova disponuje audiovizuální a počítačovou technikou vhodnou pro konání kongresových a školících akcí. K zapůjčení - žehličky, žehlící prkno, deštníky, praní a žehlení prádla, úschova zavazadel zdarma v uzamykatelné místnosti hotelu, zajištění taxi služby. Zapůjčení dětské postýlky 150 Kč/pobyt. Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club, Visa Electron, Mastercard Electronic.

DÍTĚ

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dítě zdarma v doprovodu 2 plně platících osob.

KOUPÁNÍ

Přehrada Lipno (150 m), travnatá pláž, pozvolný vstup do vody. Aquaworld Marina Lipno - Lipno nad Vltavou (17 km) - krytý bazén 16x8 m, kruhový bazén o průměru 16 m, divoká řeka s protiproudem, whirlpool, perličková deska a sedačka a pod.).

PARKOVÁNÍ

0 Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

350 Kč/den

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod. do 18.00 hod. a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 7=5 platí v termínech: 04.10. - 01.11.20 SLEVA 10% za včasné knihování do 60 dní před nástupem SLEVA 10% pro seniory nad 65 let.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT Ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu (při nízké obsazenosti večeře výběr ze 3 menu). BONUSY ZDARMA - úschova kol - parkování - Wi-Fi

CELKOVÁ KAPACITA

101 lůžek

REKREAČNÍ POPLATEK

21 Kč/den

PROČ K NÁM ?

Ideální prostředí pro všechny sportovně založené klienty - cyklisty, rybáře, turisty, ale i ty co dávají přednost klidné dovolené v přírodním prostředí.

VYBAVENÍ

Restaurace, bar, sauna a místnost pro odpočinek a uvolnění, fitness s boxovacím pytlem (na recepci k zapůjčení boxovací rukavice), stolní tenis, biliár, 2 tenisové kurty s umělým povrchem (100 m), na objednávku masáže, víceúčelové hřiště s umělým povrchem LANO WIMBLEDON na volejbal a košíkovou, půjčovna horských kol a pramic. V blízkém okolí je možnost dalšího vyžití: bowling, golf, půjčovna motokár, vyjížďky na koních, paintball, bobová dráha, půjčování raftů a sjíždění Vltavy, půjčovna plachetnic, jachet, windsurfingu a mořských kajaků.

POLOHA

Hotelový a sportovní komplex Na Jezeře se nachází 150 m od břehu Lipenského jezera.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem z Českých Budějovic směr Český Krumlov - Horní Planá - Jenišov. Parkování u hotelu. GPS: 48°45'6.67'N 14°2'7.63'E

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem přímo do Horní Plané, zastávka Jenišov (1 km od hotelu).

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem směr Horní Planá, zastávka Jenišov (1 km od hotelu).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Lipno
  • Místo dle CK: Horní Planá - Jenišov

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 499 400
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

21. nejlepší hotel v destinaci Jihočeský kraj

0/ 5 1 recenzí

Nezávazná objednávka

NA JEZEŘE
    Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Horní Planá, Lipno

Cena
7 120 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 499 400

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
7 120 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - celá ubytovací jednotka
0
2 700 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč