Termín:
20. 7. – 23. 7. 2018
Počet dní:
4 (pá – po)
Počet nocí:
3
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Novotel Bordeaux nabízí klidné prostředí jen pár minut od centra Bordeaux. Nachází se v blízkosti obchodní čtvrti a hlavního nákupního centra Meriadeck.

Poloha

Hotel je umístěn poblíž takových památek jako Bordeaux Lac Exhibition Centre, Hotel de Ville a Musee des Beaux a opery, katedrály a věže. Hotel je umístěn ve vzdálenosti 1 km od centra města Bordeaux.

Vzdálenosti

Autobusová zastávka Gambetta je nedaleko. Letiště Mérignac je vzdáleno 15 km.

Ubytování

V hotelu jsou k dispozici buzení, čištění prádla a 24-hodinová recepce stejně jako výtah, úschovna zavazadel a stroj na hotovost.

Vybavení a služby

Pokoje hotelu Novotel Bordeaux Centre Meriadeck jsou klimatizované, vybavené satelitní TV, přístupem k internetu a vlastními koupelnami.

Děti

Pro rodiny s dětmi je k dispozici mini klub.

Stravování

Snídaně

Doprava

Letecky

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování v hotelu, zpáteční letenka Praha - Bordeaux - Praha , včetně letištních poplatků

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Striatum, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Francie
  • Místo dle CK: Francie

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Novotel Bordeaux Centre Hotel ***
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Novotel Bordeaux Centre Hotel

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Novotel Bordeaux Centre Meriadeck ***

Číslo zájezdu: 967748
Francie, Akvitánie, Nová Akvitánie, Bordeaux

Všechny termíny a možnosti (16)