Nový Smokovec - Hotel PALACE

  Slovensko, Slovenské termály, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Nový Smokovec

Nový Smokovec - Hotel PALACE

    Slovensko, Slovenské termály, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Nový Smokovec
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena balíčku Léčebný pobyt RELAX v tatranských lázních (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování se snídaní, 3 léčebné procedury (částečná masáž, rašelinový obklad, oxygenoterapie), 1x vstup do wellness.

Balíček 2

Cena pobytu Léčebný pobyt TIP (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, konzultaci s lékařem, 8 léčebných procedur. Slevy pro seniory 60+.

Balíček 4

Cena pobytu Klasik léčebný lázeňský pobyt (10 nocí) zahrnuje: 10x ubytování s plnou penzí, konzultaci s lékařem, 16 léčebných procedur. Nástup na pobyt: Ne-Čt

Balíček 8

Pobyt Krásy Tater zahrnuje ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu, v počtu dle volby délky pobytu). BONUS: ubytování pro děti na přistýlce do 12 let ZDARMA, na každé 3 noci 1x wellness ZDARMA. TIP: sáňkařská dráha 2 km dlouhá, chodník korunami stromů (Bachledová dolina), nejčistší vzduch s minimálním obsahem alergenů.

Balíček 9

Pobyt Tatry v létě SN zahrnuje ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu, v počtu dle volby délky pobytu). BONUS: ubytování pro děti na přistýlce do 12 let ZDARMA, na každé 3 noci 1x wellness ZDARMA. TIP: aktivní dovolená na horách (turistika, historie, kultura, aquapark), lanovka na Hrebienok, nejvýše položená Křížová cesta, chodník korunami stromů (Bachledová dolina).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vychutnejte si wellness procedury v srdci přírody se zárukou dokonalého relaxu. Hotel Palace leží klidné části centra proslulých klimatických lázní Nový Smokovec ve Vysokých Tatrách v nadmořské výšce 1018 metrů a je ideálním místem pro relaxaci.

POLOHA

v centru Tatranského národního parku, přímo v turistickém centru města Nový Smokovec, 5 min. pěšky od lanovky na Hrebienok, 150 m k zastávce električky. Lázně patří k nejznámějším klimatickým lázním ve Střední Evropě.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

centrální recepce, směnárna, hotel. trezor, kavárna, jídelna, 2 salónky, zimní zahrada, knihovna, stolní tenis, biliár, šipky, pro děti - postýlka, herna, stolička a strava; akceptace platebních karet. V areálu lázní se pak nachází stylová restaurace Svišť, úschovna a půjčovna kol. RELAX zóna: bazén se slanou vodou, Ricochet, odpočívárna, kardio fitness. WELLNESS centrum (otevřeno Út, Čt, So): finská a infra sauna, pára, solná jeskyně, Kneippův chodník, whirlpool.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Severka (umývadlo, společné soc. zařízení, balkón s výhledem na Tatry), Standard MINI (menší, lůžko 140 cm, balkón), Klasik (bez balkónu nebo s balkónem a možností přistýlky) a Klasik Plus, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV, Wi-Fi (zdarma). Pokoje Plus navíc: sedací souprava, rychlovarná konvice, lednička, trezor.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze, plná penze (dle výběru pobytu - snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 4 menu o 3 chodech).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: celá skupina netuberkulózních nemocí dýchacích cest, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, některé nemoci z povolání (hlavně dýchací cesty) a nemoci nervové soustavy. Léčba: inhalační individuální léčba, léčebný tělocvik, masáže, hydroterapie, elektroléčba, oxygenoterapie, plynové injekce, suchá uhličitá koupel. Základní léčebnou metodou je však klimatoterapie a aktivní pohyb pacientů na čerstvém vzduchu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: fitness, ricochet, stolní tenis, biliár, šipky, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Nový Smokovec - Jakubkova Lúka (200 m), Tatranská Lomnica (6,5 km), Štrbské Pleso (16 km), Svit - Lopušná Dolina (15 km)), zastávka skibusu před hotelem (doprava do lyžařských středisek zdarma), lyžařská škola, Sáňkařská dráha dlouhá 2 km v pěší dostupnosti, půjčení sáněk (za poplatek). Volný čas: Tatranský národní park: Tatranská Lomnice, Štrbské pleso, Koprovský štít, Lomnický štít, Zelené pleso, Vodopád Skok, Gerlachovský štít. Aquacity Poprad, Botanická zahrada.

Základní cena zahrnuje

ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do Relax zóny (bazén, ricochet, kardio fitness), slevu do restaurace Svišť, hudební večery, stolní tenis, biliár, šipky.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Nový Smokovec

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 548 790
dnes 7.30–18 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Nový Smokovec - Hotel PALACE
    Slovensko, Slovenské termály, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Nový Smokovec

Cena
4 680 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 548 790

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 680 Kč
povinný příplatek za večeře - dítě 2-11 let
0
330 Kč
povinný příplatek za obědy - dítě 2-11 let
0
315 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - celá ubytovací jednotka
0
1 770 Kč
příplatek za stání na monitorovaném parkovišti - celá ubytovací jednotka
0
270 Kč
příplatek za wellness 90 min. - dítě 10-11 let
0
435 Kč
příplatek za wellness 90 min. - osoba
0
1 050 Kč
příplatek za zapůjčení chladničky - celá ubytovací jednotka
0
90 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč