NOX INN BEACH RESORT & SPA

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Konakli

1/5

NOX INN BEACH RESORT & SPA

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Konakli
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v turistické oblasti Konakli, 12 km od města Alanya a 120 km od letiště v Antalyi.

Vybavení

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, bar u bazénu, lobby bar, bar na pláži, snack bar, disco bar, kadeřnictví, obchody, internetové připojení, konferenční sál.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar, fén, sejf (za poplatek), balkón nebo terasa. Ve standardním pokoji možnost jedné přistýlky, k dispozici jsou za příplatek rodinné pokoje až pro 5 osob.

Pláž

Hotel je vzdálen 80 metrů od písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma, osušky za vratný depozit. U vstupu do moře mohou být kameny.

Sport

Venkovní bazén se skluzavkou, krytý bazén, turecké lázně, fitness centrum, masáže, léčebné procedury, stolní tenis, billiard, vodní sporty na pláži, animační programy.

Stravování

All inclusive, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-10:00 - 11:00 pozdní snídaně-23:30 - 00:30 pozdní večeře (polévka, špagety)-12:30 - 16:00 občerstvení v baru na pláži-16:30 - 17:30 káva, čaj, zákusky v baru u bazénu-10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby ve vybraných restauracích a barech hotelu-denně láhev vody v minibaru na pokoji

Děti

Bazén, hřiště, miniklub pro děti ve věku 4 - 12 let.

Poznámka

Do Turecka lze cestovat pouze s pasem platným ještě minimálně 150 dnů po návratu. Každé dítě musí mít vlastní cestovní pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu
 • transfery v místě pobytu
 • ubytování
 • stravování formou all inclusive
 • služby česky hovořícího delegáta
 • zákonné pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Alanya
 • Místo dle CK: Alanya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

NoxInn Deluxe Hotel *****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m
Všechny zájezdy do  NoxInn Deluxe Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 908 449
dnes 8–18 h

Hodnocení

1/ 5 4 recenzí


Veronika srpen 2021
Nedoporučuji!. Nechutně přeplněný hotel. Odjížděli jsme totálně znechuceni. Nedoporučuji ... celá recenze


Salinas květen 2019
Nox Inn. Původní hotel v listopadu 2018 zbourán . Na místě je nyní hotel nový, otevřen od května 2019.... celá recenze


Michal září 2018
Turecko 2018. Pokud se rádi válíte na lehátku u bazénu s rusky mluvícím osazenstvem. Nepotřebujete-li pláž a přístup do moře, ani jakékoli vyžit... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

NOX INN BEACH RESORT & SPA
    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Konakli

Cena
19 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 908 449

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
19 490 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč