Termín:
22. 3. – 30. 3. 2019
Počet dní:
9 (pá – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Jednoduchý resort bungalového typu vhodný pro nenáročné klienty, vyhledávající krásnou bílou písečnou pláž a možnost večerních procházek do blízkého městečka Santa Maria!

Přehled

ALL INCLUSIVE v ceně ubytování bungalového typu převážně česká klientela bohaté animační programy 3 bazény pro dospělé a 3 pro děti možnost ubytování až 2 dětí v pokoji

Poloha

cca 15 minut jízdy z letiště přímo u bílé písečné pláže

Poloha

ostrov Sal, přímo u krásné písečné pláže, v blízkosti městečka Santa Maria, kde najdete obchůdky, restaurace a bary. Leží v sousedství sesterského hotelu Oásis Salinas Sea. Vzdálenost od letiště cca 15 km.

Vybavení hotelu

200 standardních bungalovů, 93 superior bungalovů a 60 superior pokojů v hlavní budově. 3 restaurace, 5 barů, 3 bazény (2 se slanou vodou), jacuzzi, 3 dětské bazény, SPA centrum, fitness, aerobic, aquagymnastika, potápění, šnorchlování, vodní sporty, vodní pólo, tenis, plážový volejbal, stolní tenis, billiard, animační programy, boutique, dětský klub, business centrum, lékař, Wi-fi internet, konferenční sál, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Standardní bungalov - klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Jednoduchý resort bungalového typu vhodný pro nenáročné klienty, vyhledávající krásnou bílou písečnou pláž a možnost večerních procházek do blízkého městečka Santa Maria!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšším typu bungalovů nebo v pokoji v hlavní budově.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Kapverdy- Praha, letištní taxy a palivové příplatky, v případě charterových letů ubytování na 7 nebo 14 nocí, v případě letů na pravidelných linkách ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Leteck? doprava

komplexní cestovní pojištění, vízum (cca 40 EUR po příletu na letišti).

Kapverdská vláda zavedla novou turistickou taxu ve výši 220 CVE (cca 2 EUR) na noc a osobu nad 16 let. Při pobytu na 14 dní je vybírána taxa jen za 10 nocí. Tento poplatek se hradí přímo na recepci ubytovacího zařízení.

Charterové lety s leteckou společností Travel Service Na těchto letech nabízíme možnost zakoupení sedaček v Travel Plus Comfort. Tato služba zahrnuje možnost využití VIP salónku před odletem na letišti, zajištění míst v přední části letadla, vyšší úroveň servisu na palubě (rozšířený catering a větší výběr nápojů) a o 5 kg navýšený váhový limitzapsaných zavazadel. Při letech na Kapverdy navíc neobsazujeme prostřední sedadlo. Příplatek na Travel Plus Comfort Class je 4990 Kč na osobu, ve svátečních termínech 5990 Kč. Na charterových letech Travel Service je dále možnost vybrat si místo dle Vašeho přání - tzv. Priority Seat - Kč 1000 na osobu a obě cesty, případně místa u nouzového východu XL seat - Kč 1800 na osobu a obě cesty. Sedačky u nouzových východů mohou být obsazeny pouze osobami přiměřeně zdatnými a silnými, aby mohly v případě vzniku nouzové situace plně spolupracovat s palubním personálem a plnit jeho pokyny. Sedačky nesmí být obsazovány dětmi, osobami jakkoliv tělesně či mentálně postiženými, starými či fyzicky slabými či jinak nezpůsobilými. Osoby na těchto sedadlech musí být rodilí mluvčí v českém jazyku. Cestující na sedačkách u nouzových východů nesmí mít u sebe ani pod sedadlem žádná palubní zavazadla, a to ani ta nejmenší (všechna jejich palubní zavazadla musí být bez výjimky uložena ve schránkách k tomu určených). Pokud cestující, kteří si zarezervují tyto sedačky, nebudou splňovat podmínky pro dopravu na místech u nouzových východů, mohou být odbavovacím či palubním personálem posazeni na jiná místa. V takovém případě nevzniká nárok na vrácení částky zaplacené za rezervaci místa. Upozorňujeme na to, že sedadla u nouzových východů nejsou ve většině případů polohovatelná a mívají pevné područky. U těchto míst také může být místo standardního okénka pouze nouzový průzor. Tato specifika sedaček u nouzových východů nejsou důvodem ke kompenzaci částky uhrazené za rezervaci místa nebo změnu místa při nástupu do letadla.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Inex, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Sal
  • Místo dle CK: Sal

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Oasis Belorizonte Hotel ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Oasis Belorizonte Hotel

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

103 uživatelů

Pořadí

8. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Sal

Poslední komentář

13.3.2019 | Jirik
Datum pobytu: březen 2019
Není co vytknout.

Nejnovější recenze

5
1.11.2018 | Majka
Datum pobytu říjen 2018
5/5 - Úžasné
Věřím, že se sem zase z vrátím. Doporučuji projet ostrov, velmi se vyplatí doumluvit se s lidmi, kteří jsou u pláží a nabízí výlety. Za třetinovou cenu uvidíte všechno.Vyplatí se koupit ve městě datová karta, protože na hotelu je WiFi drahá a nespolehlivá.
2
26.9.2018 | Milan Hoffmann, tel. 602 495 285
Datum pobytu září 2018
2/5 - Horší
Krásný oceán, nádherná pláž, bohužel to je vše. Pobyt v hotelu nám začal dlouho připravovanou hudební akcí pár metrů za hotelem... Trvala dvě noci, tedy od pátku do pondělního rána, od 22::00 do 7:00 a druhý den od 22:00 do 10 : 00 dopoledne... Paní delegátka ,,Radka " při první schůzce tvrdila, že se o této akci nevědělo a že v podmínkách CK, jsou uvedeny i možné mimořádné okolnosti. O termínu konání hudebního festivalu nic nevěděla ani ona, ani v CK E*** .... O omluvě, případné kompenzaci za nevyspání, to nemůže být ani řeč... Někdy stačí omluva, úsměv, pochopení, to se však v Čechách nenosí. Na naše přímé otázky o možnosti výměny či nějaké jiné možnosti se otočila zády, že musí řešit jiné věci. Báječný přístup, jak se omluvit lidem za probdělé noci na dovolené za odpočinkem ... Důležité je přeci prodat zájezdy po ostrově, to statní je zbytečné.... Omlouvat se není za co. Děkujeme i z Něnecka se dá létat na dovolené a přístup, je opravdu jiný... Hodnocení delegátky 0, rozhodně bych ji ve svých řadách nezaměstnával... Velké celkové zklamání ze zájezdu za nemalé peníze.. Nemohu hotel doporučit ani nepřátelům.... :-(((
4
24.9.2018 | Hana B.
Datum pobytu září 2018
4/5 - Skvělé
Byly jsme spokojeni a ještě jednou bychom se sem rádi podívali.

Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy, často zkráceně označovány jako Kapverdy, to je souostroví 10 větších ostrovů a několika menších ostrůvků v tropické části Atlantického oceánu. Všechny ostrovy jsou sopečného původu a na pozůstatky aktivit vulkánů narazíme na mnohých z nich. Přesto jsou jednotlivé ostrovy velmi různorodé. Ostrovy Sal, Boa Vista a Maio jsou spíše bez vegetace, rovinaté, ale s překrásnými plážemi. Ostatní ostrovy jsou více skalnaté, zelené a nalezneme zde i plantáže a mahagonový háj. Kapverdské ostrovy jsou mezi českými turisty stále více oblíbené pro svou exotickou povahu, ale zároveň přijatelnou cenovou náročnost. Každý ostrov je něčím jiný, odlišný a pro vás je tu možnost prožít dovolenou buď na jednom ostrově a podniknout výlety i na další ostrovy, nebo jet na celkovou okružní cestu po ostrovech.

S platností od 1. ledna 2019 přistoupily Kapverdy ke zrušení vízové povinnosti pro občany zemí EU při cestách s pobytem do 30 dní. Ke vstupu na Kapverdy je vyžadován cestovní pas (platný nejméně 6 měsíců po ukončení pobytu) a úhrada letištní bezpečnostní taxy ve výši 3.400 kapverdských escudů.

Dále se v kapverdských ubytovacích zařízeních vybírá vládní turistická taxa cca 2 EUR/noc/os. nad 16 let. Taxa se hradí jen za prvních 10 nocí v jednom ubytovacím zařízení.

 


Oásis Atlantico Belorizonte ***+

Číslo zájezdu: 1158591
Kapverdské ostrovy, Sal, Santa Maria

Všechny termíny a možnosti (123)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
Pá 13.9 – St 25.9.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 6.9 – St 18.9.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 30.8 – St 11.9.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 23.8 – St 4.9.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 16.8 – St 28.8.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 9.8 – St 21.8.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 2.8 – St 14.8.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 26.7 – St 7.8.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 19.7 – St 31.7.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 12.7 – St 24.7.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 21.6 – St 3.7.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 14.6 – St 26.6.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 7.6 – St 19.6.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 31.5 – St 12.6.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 24.5 – St 5.6.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 17.5 – St 29.5.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 10.5 – St 22.5.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
13 dní
all inclusive
31 800 Kč
Letecky
Praha
Út 10.9 – So 21.9.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
12 dní
all inclusive
30 340 Kč
Letecky
Praha
Út 3.9 – So 14.9.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
12 dní
all inclusive
30 340 Kč
Letecky
Praha
Út 27.8 – So 7.9.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
12 dní
all inclusive
30 340 Kč
Letecky
Praha
Út 20.8 – So 31.8.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
12 dní
all inclusive
30 340 Kč
Letecky
Praha
Út 13.8 – So 24.8.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
12 dní
all inclusive
30 340 Kč
Letecky
Praha
Út 6.8 – So 17.8.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
12 dní
all inclusive
30 340 Kč
Letecky
Praha
Út 30.7 – So 10.8.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
12 dní
all inclusive
30 340 Kč
Letecky
Praha
Út 23.7 – So 3.8.2019
2 lůžkový bungalov, přistýlka
12 dní
all inclusive
30 340 Kč