Termín:
19. 7. – 27. 7. 2019
Počet dní:
9 (pá – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Program
1: PRAHA - CANCÚN
Odlet z Prahy. Přílet do Cancú nu. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
2: CANCÚN - BELIZE
Odjezd na letiště Corozal v Belize, od let do San Pedra na ostrově Ambergris Caye. Tento os trov, ležící na ko r álo vém útesu, je hlavní turistickou atrak cí Belize. Transfer do hotelu, ubytování.
3 - 7: POBYT NA OSTROVĚ AMBERGRIS CAYE
Snídaně. Pobyt u moře či výlety po ostrově. Ostrov Ambergris Caye na bízí výborné podmínky pro šnorchlo vání a potápění. Doporučujeme fakultativní výlety: mayské ruiny Altun Ha, město Lamanai, Xunan tunich.
8: BELIZE - CANCÚN
Snídaně. Odlet do Corozal a odtud transfer na letiště v Cancúnu, odlet do Prahy.
9: PŘÍLET DO PRAHY
Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.
Popis hotelu Occidental Tucancún Beach **** 4*
Popis

Barcelo Tucancún Beach patří mezi nejlépe vybavené hotely kategorie 4* v oblasti Cancúnu. Mezinárodní letiště v Cancúnu je vzdáleno 20km. Od centra města Cancún je hotel vzdálen asi 25km. V blízkosti hotelu se nachází dvě velká nákupní centra La Isla a Kukulcan. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Vybavení

4 restaurace s vytříbenou kuchyní, 5 barů, 3 bazény, miniklub pro děti ve věku 4-12 let, animace pro dospělé, wellness centrum s bohatou nabídkou procedur, posilovna, připojení wifi, 24-hodinová služba

Pláž

krásná písečná pláž s bělostným pískem se nachází přímo u hotelu na pobřeží Karibského moře

Zábava a sport

tenis, aerobic, vodní aerobic, volejbal, basketbal, badminton, stolní tenis, vodní pólo, šipky, windsurfing a jízda na kajaku, posilovna, profesionální wellness centrum s bohatou nabídkou masáží, zábalů a procedur

Stravování

v hotelu se nalézají celkem 4 tematické restaurace a 5 barů. Hotel poskytuje stravování typu All inclusive. Snídaně, obědy a večeře jsou formou bufetu v hlavní restauraci či je možnost povečeřet v některé z restaurací a la carte. Koktejly, místní alkoholické i nealkoholické nápoje jsou podávány během dne ve všech z pěti barů.

Vybavení pokojů

moderně zařízené dvoulůžkové pokoje typu superior (35m2) s dotykem regionálního mexického designu jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, vysoušečem vlasů, toaletou, klimatizací, TV, trezorem, kávovarem, žehličkou a žehlícím prknem, trezorem. Připojení wifi na pokoji za poplatek. Každý pokoj má balkon nebo terasu.

Popis hotelu The Villas at Banyan Bay **** 2*
Popis

luxusní hotel leží uprostřed tropické zahrady, přímo u Karibského moře, na ostrově Ambergris Caye, cca 2500 metrů od města San Pedro

Vybavení

hotel nabízí bazén, restauraci, bar, obchod se suvenýry, obchod s potápěčskými potřebami. Za poplatek: internet a možnost hlídání dětí.

Pláž

písečná pláž přímo u hotelu

Zábava a sport

plážový volejbal, za poplatek: masáže, potápění, rybaření

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu

Vybavení pokojů

koupelna s WC a jacuzzi, klimatizace, stropní ventilátor, kuchyňský kout s ledničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou a kávovarem, sat. TV, telefon. Suity mají oddělenou ložnici.

Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby + 2 děti nebo 3 dospělé osoby.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha - Cancún - Praha (s přestupy)
letištní taxy
místní leteckou přepravu Corozal - San Pedro - Corozal
6 nocí se snídaní či s All Incl. v Belize
1 noc se snídaní či s All Incl. v Cancúnu
transfery letiště - hotel - letiště
asistenci partnerské CK

Základní cena nezahrnuje

fakultativní výlety
odjezdový poplatek z Belize (20,- USD)
Poznámka

Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě.Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.Cena za dítě je kalkulována pro 1-2 děti ve věku 2 - 12 let při ubytování se 2 dospělými osobami, není-li uvedeno jinak.Cena zahrnuje letištní taxy.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Eso travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Ambergris Caye, Mayská riviéra
  • Místo dle CK: Ambergris Caye, Cancún

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Occidental Tucancún ****
(Webové stránky hotelu)

The Villas At Banyan Bay ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Occidental Tucancún
Všechny zájezdy do The Villas At Banyan Bay

Occidental Tucancún Beach **** - The Villas at Banyan Bay ****

Číslo zájezdu: 1252675
Belize, Mexiko, Belize, Mayská riviéra, Quintana Roo, Ambergris Caye, Cancún, San Pedro

Všechny termíny a možnosti (15)