OCEAN PARADISE RESORT & SPA

  Tanzanie, Zanzibar, Pwani Mchangani

5/5

OCEAN PARADISE RESORT & SPA

    Tanzanie, Zanzibar, Pwani Mchangani
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA: Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Zanzibaru s výhledy na tyrkysový Indický oceán. Cesta z letiště trvá cca 45 minut skrze krásné scenérie a typické africké vesnice, kde se život po staletí nemění. Jak název napovídá, jedná se o malý kousek ráje - azurové moře, kokosové palmy, bílá písečná pláž, krásné zahrady a vroucnost místních obyvatel čekají na Vás. Hotel disponuje jedním z největších bazénů na ostrově. UBYTOVÁNÍ: V hotelu je několik typů pokojů různých kategorií, dle umístění a vybavení. Pokoje typu Standar Garden (32) mají jsou v oválném tvaru a mají rozlohu 49 m2 (včetně vchodu, koupelny a balkonu), je zde manželská postel či dvě jednolůžkové postele, každý pokoj má balkon s posezením a výhledy do zahrady a na resort. Pokoje jsou asi 250 m od pláže a od bazénu. Maximální obsazenost jsou tři osoby (třetí osoba na přistýlce, která je kratší než klasická postel, takže je vhodná pro menší osoby). Pokoje v této kategorii nejsou průchozí. Pokoje typu Superior Garden (24) mají stejné vybavení, jsou umístěny asi 200 metrů od pláže a bazénu. V této kategorii lze na vyžádání zajistit propojené pokoje (pokoj s manželskou postelí propojený s pokojem se dvěma lůžky – omezený počet takových pokojů). Pokoje Superior Seaview majá terasu s posezenám a výhled na pláž, která je vzdálena asi 5 – 10 metrů. Pokoje jsou také pro max. tři osoby s tím, že přistýlka je vhodná pro menší osoby. Některé pokoje mohou být také průchozí. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou s toaletními potřebami, postelí s nebesy a moskytiérou a konvicí na čaj nebo kávu.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: Recepce, restaurace Ocean, která je umístěná ve druhém patře hlavní budovy s panoramatickými výhledy na resort a Indický oceán v pozadí. Restaurace servíruje výborné snídaně a čerstvě upečeným chlebem, čerstvými džusy, místním ovocem, sýry a také tradičními pokrmy. Dole u bazénu se nachází restaurace Jahazi s výběrem lehkých svačin a také nejlepší pizzou z pece na Zanzibaru, podávají se zde také tématické večeře. Restaurace Mawimbi nabízí výběr mořských plodů na večeře a tradičních pokrmů během oběda formou A la Carte. SPORT A ZÁBAVA: písečná pláž přímo u hotelu, velký lagunový bazén, lázeňské centrum s masážemi, jacuzzi, párou, saunou, dobře vybavené fitness centrum, výlety po ostrově. ALL INCLUSIVE: Includes - Meals: lunch & daily snack menu.

Drinks: soft drinks, water, juice, local beer, house wine, local pouring brand spirits, daily cocktail specials, selected mocktails & regular tea/coffee.

Excludes – Packed breakfast/lunch/dinner, take-away meals, Espresso specialty coffees, a la carte dinner, private group dinners, selected shell seafood items or

any other services & facilities which is at an additional charge.

All-inclusive package available from 10 am to 11pm daily. After specified timings guest will be charged accordingly for all items consumed

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Zanzibar
  • Místo dle CK: Zanzibar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Ocean Paradise Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Hotel Ocean Paradise Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 832 248
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Zanzibar

5/ 5 2 recenzí


Martina B. březen 2018
Hotel Ocean Paradise Resort & Spa ***** Pwani. Luxusní hotel s velmi dobrými službami v části Pwani na severovýchodě Zanzibaru, asi 45 min vzdálený od letiště.Ideální pro svateb... celá recenze


Alena Andresová prosinec 2017
Zanzibar o Vánocích. Naprostá spokojenost s hotelem , službami a lokalitou. Vynikající dovolená. Jedinou vadou na kráse bylo to, že pořádající CK vyu... celá recenze

Tanzanie

Tropický africký ráj Tanzanie má velkou výhodu, že sem můžete cestovat v jakoukoliv dobu během roku a vždy to bude za teplem a tropickým počasím. Pokud by se ale dalo během roku ještě rozlišit, kdy je nejvhodnější doba pro návštěvu exotické Tanzanie, tak pro cestu do severní Tanzanie a na ostrovy je ideální období od července do října a od prosince do března. Pro jižní Tanzanii je to červen a pro západní květen až říjen. Tanzanie vznikla sloučením dvou původně nezávislých států Tanganiky, ležící u stejnojmenného jezera, a Zanzibaru. Země na východě Afriky u Indického oceánu těží zejména ze dvou oblastí cestovního ruchu. Tou první jsou početné přírodní rezervace, nejznámější národní parky na světě a majestátní hory v čele se známým Kilimandžárem. Druhou oblastí je nádherné pobřeží Indického oceánu a ostrov Zanzibar s jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě.

Nezávazná objednávka

OCEAN PARADISE RESORT & SPA
    Tanzanie, Zanzibar, Pwani Mchangani

Původní cena
57 800 Kč/os

Cena
43 378 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 832 248

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
43 378 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
860 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
460 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 500 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 13 dní
0
140 Kč