Onyx

  Bulharsko, Kiten

Onyx

    Bulharsko, Kiten
Původní cena
14 190 Kč/os

Cena
12 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 692 904
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Velmi dobře vedený prázdninový hotel je situován v centrální části živého letoviska Kiten jen 200 m od pěkné písčité jižní pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (obchody, restaurace, bary, tradiční trh, sportoviště, půjčovny motocyklů a jízdních kol, kavárny). Mezinárodní letiště Burgas je vzdáleno 54 km.

Pláž
Prostorná, písčitá jižní pláž s velmi pozvolným vstupem do moře se nachází 200 m od hotelu. Klientům jsou k dispozici služby plavčíka a lehátka se slunečníky (za poplatek).

Ubytování
Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování
Snídaně podávané formou bufetu. Hosté mohou za poplatek využít možnost dokoupení večeří formou bufetu (nápoje za poplatek).

Vybavení hotelu
Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou, trezory (za poplatek) a lobby barem, internetový koutek (za poplatek), hlavní restaurace, konferenční sál (moderní vybavení), úschovna zavazadel, posilovna, sauna, vířivka, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma) a parkoviště.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Bulharsko
  • Místo dle CK: Kiten

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Onyx ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Hotel Onyx

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 692 904
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

9. nejlepší hotel v destinaci Kiten

0/ 5 6 recenzí

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-onyx-kiten-bulharsko-z1692904/1197085667/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Onyx
    Bulharsko, Kiten

Původní cena
14 190 Kč/os

Cena
12 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 692 904

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 790 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč