Termín:
15. 9. – 17. 9. 2019
Počet dní:
3 (ne – út)
Počet nocí:
2
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, rekonstruované, s možností přistýlky, Spr.+WC, LCD TV, telefon, balkon. Velikost pokoje je 24 m2, přistýlka je formou rozkládacího lůžka. 1 - lůžkové pokoje SUPERIOR jsou na poptávku. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

STRAVA

REKREAČNÍ POBYT: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (bufetové nebo servírované 4-chodové menu bez nápojů) a obědů na místě. V případě dokupování večeří je nutné zakoupit je pro všechny osoby - tzn. včetně malých dětí. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

CYKLOTURISTIKA Nachází se zde 160 km značených cyklotras, které navazují jak na stávající silniční sítě s asfaltovým povrchem, tak na místní komunikace, vedoucí málo frekventovanou a malebnou krajinou Žďárských vrchů. Mírně zvlněná krajina s množstvím atraktivních kulturních a přírodních cílů a čisté přírodní prostředí regionu nabízí velmi dobré podmínky pro provozování cykloturistiky. JAPONSKÁ ZAHRADA SNĚŽNÉ (cca 4 km) Japonská zahrada pana Šimona začala vznikat již v roce 1996, v současné době má rozlohu cca 70 x 80 m. Japonský styl příjemně kontrastuje s krajinným rázem Vysočiny. GALERIE SNĚŽNÉ (cca 4 km) Galerie tvroby umělců Vysočiny ve Sněžném. DEVĚT SKAL (cca 7 km) Nejvyšší vrchol Žďárských vrchů. Jedná se o vrcholovu skálu typu skalního města. Nejvyšší bod je ve výšce 836 m n.m. MALÍNSKÁ SKÁLA, ČTYŘI PALICE, MILOVSKÉ PERNIČKY, BÍLÁ SKÁLA, ČERNÁ SKÁLA, DRÁTENICKÁ SKÁLA, LISOVSKÁ SKÁLA Další vrcholy Žďárských vrchů. Jedná se o rulové skalní útvary, některé využívané i horolezci. Všechny skály jsou dosažitelné po turisticky značených trasách s výchozím bodem u Milovské restaurace, kde je umístěn rozcestník a mapa okolí (u autobusové zastávky). VESNICKÁ PAMÁTKOVÁ REZERVACE KRÁTKÁ (cca 6 km) Ves vznikla v roce 1727 a její založení bylo spojeno s prosperující těžbou železné rudy. Jedná se o soubor lidových staveb a patří k jednomu z nejhodnotnějších celků lidové architektury. SOCHY MICHALA OLŠIAKA Sochy jsou rozmístěny ve Žďáru nad Sázavou a okolních obcích: Hamry nad Sázavou, Obyčtov, Poděšín, Polnička, Račín, Škrdlovice, Tři Studně. Jedná se o betonové nebo pískovcové sochy v nadživotní velikosti, které jsou citlivě začleněny do přírody. Nejbližší sochy - Výr u obce Tři Studně (cca 9 km) a Hraniční kámen u Pilské nádrže ve Žďáru nad Sázavou (cca 25 km od hotelu), který je doplněný sochami Orlice a Lva. ZELENÁ HORA - Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého (cca 25 km) Kostel je vystavěný na půdorysu pěticípé hvězdy a jeho autorem je Jan Blažej Santini. Areál kostela je od roku 1994 zařazen na seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se ve Žďáru nad Sázavou. HRAD PERNŠTEJN (cca 40 km) Pernštejn je jedním z nejnavštěvovanějších moravských hradů. Byl postaven před cca 800 lety a nebyl nikdy dobyt.

DALŠÍ SLUŽBY

Zapůjčení dětské postýlky - zdarma, dostupnost nutno předem ověřit. Do 2 - lůžkových pokojů SUPERIOR lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku (pro obojí není prostor). Masáže - paní masérka je externí pracovnice hotelu, dochází podle potřeby (podle obsazenosti hotelu). Masáže se objednávají na místě. Na recepci bývá k dispozici rozpis, kam se hosté zapíší, podle potřeby se domlouvají individuálně na telefonním čísle uvedeném v ceníku, který je k dispozici (ceny jsou orientační, v průběhu roku může dojít ke změně). Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club.

DÍTĚ

REKREAČNÍ POBYT a VELIKONOCE: Až dvě děti ZDARMA - jedno do 11,99 let na přistýlce se snídaní a druhé do 2,99 let bez lůžka a stravy v doprovodu dvou plně platících osob. POBYTOVÉ BALÍČKY: Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce nebo na lůžku s rodiči bez stravy ZDARMA v doprovodu dvou plně platících osob. Upozornění: Do 2 - lůžkových pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku (pro obojí není prostor).

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Hotelový krytý bazén (13 x 6 m), před hotelem Milovský rybník s travnatou pláží vhodný k rekreačnímu koupání i k rybolovu. Pozn.: Z kapacitních a hygienických důvodů se vstup do bazénu reguluje, doporučujeme předem rezervovat na recepci.

PARKOVÁNÍ

0,- Kč/den (nehlídané)

POBYT SE ZVÍŘETEM

260,- Kč/den

POZNÁMKA

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RODINNÝ POBYT pobyt na 3 noci, libovolný den nástupu • 3x ubytování se snídaní formou bohatého bufetu • 3x večeře formou bufetu nebo servírovaného 4-chodového menu, bez nápojů • vstup do bazénu denně od 8:00 do 20:00 hod. • v zimě zapůjčení bobů a sáněk / v létě 1 hod. minigolfu • Wi-Fi internet ve veřejných prostorách hotelu • rekreační poplatek • parkování (nehlídané) • v době letních prázdnin (1.7. - 31.8.) animační program nejen pro děti

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

ZA SPORTEM I ODPOČINKEM NA VYSOČINU pobyt na 2 noci, libovolný den nástupu • 2x ubytování se snídaní formou bohatého bufetu • 2x večeře formou bufetu nebo servírovaného 4-chodového menu, bez nápojů • vstup do bazénu denně od 8:00 do 20:00 hod. • zapůjčení trekingových holí • v zimě 1 hod. sauny / v létě 1 hod. pronájmu sportovišť • Wi-Fi internet ve veřejných prostorách hotelu • rekreační poplatek • parkování u hotelu (nehlídané)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

SENIORSKÝ POBYT - KLID A POHODA NA VYSOČINĚ od 55+ pobyt na 5 nocí, libovolný den nástupu • 5x ubytování se snídaní formou bohatého bufetu • 5x večeře formou bufetu nebo servírovaného 4-chodového menu, bez nápojů • 5x odpolední káva s moučníkem v hotelovém Lobby baru • vstup do bazénu denně od 8:00 do 20:00 hod. • Wi-Fi internet ve veřejných prostorách hotelu • rekreační poplatek • parkování u hotelu (nehlídané) • domácí mazlíček zdarma

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

VELIKONOCE pobyt na 3 noci v termínu 19.4. - 22.4.2019 • 3x ubytování se snídaní formou bohatého bufetu • 1x minerální voda (0,75 l) při příjezdu (pro pokoj) • vstup do bazénu denně od 8:00 do 20:00 hod. • Wi-Fi internet ve veřejných prostorách hotelu • úschova kol • rekreační poplatek • parkování u hotelu (nehlídané)

UPOZORNĚNÍ

V termínu 1.4. - 1.11.2019 se k REKREAČNÍMU POBYTU, který zahrnuje víkend, platí 'příplatek za víkend'. Do 2 - lůžkových pokojů SUPERIOR lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku (pro obojí není prostor). Z kapacitních a hygienických důvodů se vstup do bazénu reguluje, doporučujeme předem rezervovat na recepci. V případě dokupování večeří za příplatek v CK je nutné zakoupit je pro všechny osoby - tzn. včetně malých dětí.

ZIMNÍ AKTIVITY - LYŽOVÁNÍ

V okolí výborné podmínky pro běžkaře. Mekkou běžeckého lyžování je stadion u Hotelu Ski v Novém Městě na Moravě, spolu s tratěmi v lese Ochoza. Toto nejvýznamnější lyžařské středisko Vysočiny má za sebou více než stoletou tradici lyžování. Každoročně se zde pořádá závod Zlatá lyže, který je součástí Světového poháru v běhu na lyžích. Novoměstsko se vyznačuje největším množstvím upravovaných stop z celé Vysočiny. SKI SNOWPARK Harusův kopec (cca 11 km) - až 740 m n. m., délka sjezdovky 550 m, převýšení 110 m, sedačková lanová dráha, umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola.

CELKOVÁ KAPACITA

271 lůžek, možnost přistýlek

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: hotelový krytý bazén (denně od 8:00 do 20:00 hod., z kapacitních a hygienických důvodů se vstup do bazénu reguluje, doporučujeme předem rezervovat na recepci), Wi-Fi internet ve veřejných prostorách hotelu, úschova lyží a kol, rekreační poplatek, parkování (nehlídané), na pokoji SUPERIOR 1x minerální voda (0,75 l) při příjezdu (pro pokoj).

REKREAČNÍ POPLATEK

0,- Kč/den

PROČ K NÁM ?

Proč OREA RESORT DEVĚT SKAL: • prověřená kvalita - hotel patří do řetězce OREA • je umístěný ve středu České republiky a dobře dostupný ze všech koutů republiky • vhodný pro konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akce • zařazení do programu BABY FRIENDLY je zárukou příjemné dovolené pro rodiny s dětmi • v létě animační programy nejen pro děti • spokojeni budou jistě i senioři

VYBAVENÍ

Restaurace 9 skal s letní terasou, denní bar Zátiší, Milovská restaurace s letní terasou na břehu rybníka, krytý bazén (13 x 6 m), sauna, stolní tenis, biliár, knihovna, půjčovna horských kol a sportovních potřeb, výtah, konferenční prostory (2 sály pro 140 a 70 osob, 5 salonků pro 3x 30, 1x 20 a 1x 45 osob), Wi-Fi internet ve veřejných prostorech hotelu, dvě multifunkční víceúčelová hřiště s umělým povrchem (vhodná pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, košíkovou, házenou a badminton), hřiště pro plážový fotbal (lze rozdělit na 4 hřiště pro plážový volejbal), minigolf, volné travnaté plochy na břehu rybníka. Hotel disponuje 1 bezbariérovým pokojem.

POLOHA

OREA Hotel Devět Skal se nachází na břehu Milovského rybníka v kraji Vysočina v CHKO Žďárské vrchy, cca 17 km severně od Nového Města na Moravě. Milovy jsou významným rekreačním střediskem a východiskem pro túry do nejkrásnějších částí Žďárských vrchů. Svou polohou je hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, pobyty seniorů, konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akce. Hotel je zařazen do programů Baby friendly a Pet friendly a zaručuje tak pohodlí pro děti i chlupaté mazlíčky.

PŘÍJEZD AUTEM

Nejlepší trasa z D1: EXIT 119 - směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Sněžné, Milovy. Nehlídané parkoviště u hotelu. Trasa: Praha - Milovy 180 km; Brno - Milovy 90 km; Ostrava - Milovy 217 km.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Žďáru nad Sázavou nebo do Nového Města na Moravě, odtud místní autobusovou linkou směr Svratka, na zastávku Milovy (100 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Žďáru nad Sázavou nebo Nového Města na Moravě (17 km). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Atis, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Českomoravská vrchovina
  • Místo dle CK: Milovy

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

OREA Hotel Devět skal ***
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do OREA Hotel Devět skal

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

14 uživatelů

Pořadí

6. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Vysočina

Poslední komentář

29.7.2019 | Eva Kubíčková, Brno
Datum pobytu: červenec 2019
Strávily jsme zde týden nádherné dovolené s veškerým komfortem. Extra poděkování šéfkuchaři, kuchařům a obsluze restaurace. I oni byli jedním z důvodů, proč jsme si dovolenou prodloužily a proč se sem vrátíme pravděpodobně i příští rok. .

Nejnovější recenze

5
29.7.2019 | Eva Kubíčková, Brno
Datum pobytu červenec 2019
5/5 - Úžasné
Strávily jsme zde týden nádherné dovolené s veškerým komfortem. Extra poděkování šéfkuchaři, kuchařům a obsluze restaurace. I oni byli jedním z důvodů, proč jsme si dovolenou prodloužily a proč se sem vrátíme pravděpodobně i příští rok. .
5
11.9.2018 | Daniela
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
Vynikající pro aktivní odpočinek.
4
19.8.2018 | Dvořákovi
Datum pobytu srpen 2018
4/5 - Skvělé
spokojenost

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA ***+

Číslo zájezdu: 1230651
Česko, Vysočina, Žďárské vrchy, Sněžné

Všechny termíny a možnosti (325)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
Pá 1.11 – Pá 8.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
So 2.11 – So 9.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Ne 3.11 – Ne 10.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Po 4.11 – Po 11.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Út 5.11 – Út 12.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
St 6.11 – St 13.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Čt 7.11 – Čt 14.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Pá 8.11 – Pá 15.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
So 9.11 – So 16.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Ne 10.11 – Ne 17.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Po 11.11 – Po 18.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Út 12.11 – Út 19.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
St 13.11 – St 20.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Čt 14.11 – Čt 21.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Pá 15.11 – Pá 22.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
So 16.11 – So 23.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Ne 17.11 – Ne 24.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Po 18.11 – Po 25.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Út 19.11 – Út 26.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
St 20.11 – St 27.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Čt 21.11 – Čt 28.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Pá 22.11 – Pá 29.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
So 23.11 – So 30.11.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Ne 24.11 – Ne 1.12.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč
Autem
Po 25.11 – Po 2.12.2019
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
snídaně
4 200 Kč