ostrov Krk- Šilo, Klimno, Soline a Njivice - ubytování v soukromí

Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, ostrov Krk

ostrov Krk- Šilo, Klimno, Soline a Njivice - ubytování v soukromí

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, ostrov Krk
Číslo zájezdu: 2 341 492
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Méně známá letoviska na největším chorvatském ostrově, poskytují návštěvníkům klid a pohodu. S pevninou je ostrov spojen mostem. Letoviska jsou ideálním východiskem k výletům po ostrově, Cílem může být stejnojmenné středisko ostrova Krk s historickými hradbami, rušná Baška s dlouhou oblázkovou pláží, městečko Vrbnik spojované především s výborným vínem Vrbnička žlahtina, které se na ostrově pěstuje nebo Punat s františkánským klášterem na ostrůvku Košljun. Ubytování se nachází v soukromých vilách v různých částech letovisek Šilo, Klimno, Soline.
K Vaší poptávce obdržíte nabídku konkrétního domu, vč. fotografií. Na vyžádání lze zajistit privátní vily pro větší počet osob nebo vily s bazénem.

Ubytování

Ubytování: byty pro 2-6 osob mají 1-3 ložnice, možnost 1 přistýlky za příplatek, vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, varná deska), sprchu+WC, balkon nebo terasu.
Studio 1/2“B“ pro 2 osoby (20-25 m2): jednopokojový byt pro 2 osoby.
Apartmán typ 1/2“A“ pro 2 osoby(25-30 m2): 1 dvoulůžková ložnice, kuchyň.
Apartmán typ 1/4“A“ pro 4 osoby(55-70 m2): 2 ložnice, kuchyň.
Apartmán typ 1/6“A“ pro 6 osob (80-100 m2): 3 ložnice, kuchyň.

Stravování

vlastní

Vybavení

parkovací místa, u některých domů společný zahradní gril s posezením, popř. bazén.
K Vaší poptávce obdržíte nabídku konkrétního domu, vč. vybavení a fotografií.

Speciální nabídka

SLEVA 7=6 pro pobyty do 01.07. a od 02.09.2023. SLEVA 10 % na panoramatické lodní plavby zakoupené v partnerské agentuře. 1 dítě do 2.9 let bez nároku na lůžko má ubytování ZDARMA.

Program

Základní cena zahrnuje

  • nájem apartmánu vč. spotřeby energií (voda, elektřina, plyn), povlečení, pobytovou taxu a závěrečný úklid. Při pobytu na méně než 4 noci je účtován příplatek ve výši 30% ceny.
  • Speciální nabídka:
  • SLEVA 7=6 pro pobyty do 01.07. a od 02.09.
  • SLEVA 10 % na panoramatické lodní plavby zakoupené v partnerské agentuře.
  • 1 dítě do 2.9 let bez nároku na lůžko má ubytování ZDARMA.

Základní cena nezahrnuje

  • Povinný příplatek: registrační poplatek 3 € nebo 20 Kn/osoba/ jednorázově při příjezdu.
  • Fakultativní příplatek: 1 dítě (3-4,9 let) na lůžku s rodiči - poplatek 140 Kč/noc, přistýlka 300 Kč/noc, klimatizace 200 Kč/noc. V každém apartmá může být maximálně 1 dítě bez nároku na lůžko.
  • Domácí mazlíčci: na vyžádání za poplatek 7 €/ noc.
  • Doprava: vlastní.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Kvarner, ostrov Krk

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 341 492
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

ostrov Krk- Šilo, Klimno, Soline a Njivice - ubytování v soukromí
  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, ostrov Krk

Cena od
342 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 341 492

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
220 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
136 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč