Termín:
27. 10. – 3. 11. 2019
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
plná penze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Jedinečné sirnaté léčivé prameny. Posílení zdraví a vitality. Dva místní sirnaté prameny. Tip na dárek pro rodiče a prarodiče.
'Lázeňský pobyt pro Seniory' -
8 dní/7 nocí, NEDĚLE - NEDĚLE (uvedeno v ceníku). Pohodový týdenní léčebný pobyt nejen pro seniory Vám posílí zdraví a dodá vitalitu. Plná penze, 7 procedur. Doporučované procedury jsou: sirné koupele, klasické masáže, parafínové a rašelinové zábaly.
Moderní lázeňský komplex se rozkládá v rozsáhlém lesoparku nedaleko Uherského Hradiště a nabízí ubytování v hlavní lázeňské budově s výtahem nebo ve Vilách Vlasta (Šárka). V hlavní lázeňské budově je recepce se vstupní halou, hotelová restaurace, Lázeňská kavárna na kolonádě, kompletní BALNEOPROVOZ s odborným personálem, bazén, whirpool, sauna.
Široká nabídka procedur: minerální sirné koupele (klidové, vířivé nebo perličkové), masáže, akupunktura, akupresura, přírodní rašelinové zábaly, parafínové zábaly, rehabilitační cvičení v bazénu nebo tělocvičně, elektroléčba, plynové injekce, inhalace, přístrojová lymfodrenáž, světloléčba (UVA, UVB), masťová terapie. Procedury a strava jsou poskytovány v hlavní budově. Možnost zapůjčení kol a sportovního vybavení, úschova kol. Internet - PC zdarma v hotelové hale. Na pokojích možnost WiFi připojení. Možnost přikoupení dalších procedur k pobytovým balíčkům.
Sirnaté lázně jsou ideálním místem, pokud máte kožní problémy či onemocnění pohybového aparátu. V Ostrožské Nové Vsi jsou sirnaté prameny přímo v areálu lázní a dělají téměř zázraky. Odborná léčba a prvotřídní rehabilitace zajištěna v kompletně vybaveném balneoprovozu, zdravotnická služba 24hodin. Areál je obklopen lesoparkem o rozloze 10ha.
Lázně se stoletou tradicí v srdci Moravského Slovácka, nedaleko Uherského Hradiště. Jedinečné minerální sirné prameny – indikované Ministerstvem zdravotnictví pro léčbu pohybového aparátu a kožních onemocnění.
Lázeňská kolonáda s obchůdky, kavárna s venkovním posezením a dětským koutkem, sluneční terasy, bohatá nabídka kulturních pořadů, folklorních akcí a lidového umění.
Aktivní odpočinek nabízí multifunkční sportovní areál s halou nedaleko lázní - tenis, volejbal, nohejbal a minigolf. Značené turistické a cyklistické trasy, štěrkopísková jezera s možností koupání a rybaření, pamětihodnosti v okolí. Golfové hřiště v bezprostřední blízkosti lázní (cca 500 m).
SINOVA- lázeňská kosmetika z přírodních sirných pramenů určená pro následnou péči o citlivou pokožku.
Zaměření sirnatých lázní:
- léčba pohybového aparátu
- léčba lupénky a nemoci kožních, akné a ekzemů
- léčba oběhového a nervového systému
- zákroky estetické dermatologie

Stravování

plná penze - plná penze, snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu. Týdenní pobyt s plnou penzí začíná obědem a končí snídaní.

Ubytování

hotel *** - STANDARD kategorie - Hlavní budova 2– lůžkový pokoj se sprchou nebo vanou a WC, TV, telefon, lednička, WiFi připojení. K dispozici jsou také 1- lůžkové pokoje - na vyžádání.
STANDARD kategorie - Depandance/Vila Vlasta nebo Šárka 2– lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV, telefon, WiFi připojení.
Ve vilách Vlasta a Šárka jsou pokoje stejné kvality jako v hlavní budově, bez výtahu, na procedury a stravu klienti docházejí (cca 80-100 m).


Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování v pokoji STANDARD*** (hlavní budova/vila)
 • 7x plná penze
 • denní vstup do bazénu a whirpoolu
 • vstupní vyšetření
 • 7 procedur stanovených lékařem
 • volný vstup do bazénu a whirpool
 • zapůjčení županu
 • Navíc ZDARMA: 1x dárkový lázeňský balíček

Základní cena nezahrnuje

 • 1/1 pokoj za příplatek dle období - na dotaz
 • povinný lázeňský poplatek osoba/noc, platí se na místě
 • parkování v areálu lázní, auto/noc

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Nemo tour, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Zlínský kraj
 • Místo dle CK: Ostrožská Nová Ves

Ostrožská Nová Ves - Sirnaté lázně, Týden pro seniory, 7 procedur ***

Číslo zájezdu: 1340909
Česko, Bílé Karpaty, Slovácko, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Ostrožská Nová Ves