Termín:
1. 6. – 8. 6. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
polopenze
Původní cena:
16 990  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Sardinie je druhým nevětším ostrovem ve Sředozemním moři. Díky svému krásnému moři a bělostným plážím, je nazýván “Karibikem Středomoří”. Sardinie je převážně hornatá, tudíž zde můžete narazit na krásné kaňony, divoké řeky a jeskyně. Najdete zde také malé, liduprázdné, romantické pláže, kde si zaručeně odpočinete a načerpáte sílu.

Poloha

Tento krásný a velmi kvalitní hotelový komplex je situován v oblasti Golfo dei Orosei, jednoho z nejkrásnějších mořských parků Itálie. Je vybudován na panoramatickém místě na 12 ha pozemku přímo u krásné pláže (lehátka/křesílka a slunečníky v ceně). Přímo u hotelu je malebné přímořské městečko Cala Gonone, kde najdete množství barů, restaurací, zmrzlináren a obchůdků. Hotel je rozdělen na 3 části – hotel, Villaggio a Borgo. Hotel se nachází v centru resortu hned vedle bazénu. Villaggio má 300 poschoďových řadových vilek, které jsou obklopeny zelení, olivovníky a oleandry. Borgo nabízí klientům absolutní klid, jelikož se nachází vlevo od hotelové části a má vlastní bazén.

Vybavení hotelu

recepce, bar, restaurace, 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, 2 bazény, basketbalové hřiště, ping – pong, obchůdek se suvenýry, amfiteátr. Animace jsou v provozu v hlavní sezoně

Vybavení pokoje

standardní pokoje se sociálním zařízením, minibarem, TV/SAT, telefonem, trezorem, klimatizací, verandou

Vybavení pokoje v částech Villaggio a Borgo: - pokoje se nacházejí ve vilkách a mají sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT, minibar/miniledničku, telefon, fén, trezor, balkon, terasu nebo verandu (přízemí nebo první patro)

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  - Letenka Praha - Olbia - Praha (včetně všech tax a poplatků)
  - Transfer letiště - hotel - letiště
  - 7 nocí v hotelu
  - Polopenzi formou švédských stolů včetně sklenice vody a vína k večeři
  - 1x polodenní výlet Olbia (upozorňujeme, že tento výlet může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště)
  - Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
  - Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Základní cena nezahrnuje

  - Fakultativní výlety a služby
  - Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
  - Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.Tato taxa je splatná na místě v hotovosti v Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Quality Tours, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Sardinie
 • Místo dle CK: Golfo dei Orosei
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Palmasera Resort Village ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

Všechny zájezdy do Palmasera Resort Village

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

25 uživatelů

Pořadí

22. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Sardinie

Poslední komentář

2.4.2019 | Maggie
Datum pobytu: červenec 2017
Neměla bych zásadní problém se na místo znovu vrátit, ale zároveň nemám žádný důvod ho znovu vyjhledávat a klidně vyzkouším jiné lokality.

Nejnovější recenze

3
2.4.2019 | Maggie
Datum pobytu červenec 2017
3/5 - Průměr
Neměla bych zásadní problém se na místo znovu vrátit, ale zároveň nemám žádný důvod ho znovu vyjhledávat a klidně vyzkouším jiné lokality.
1
18.3.2019 | matla
Datum pobytu červen 2018
1/5 - Nic moc
bacha na popis od cestovek. Je to všechno jen za účelem prodeje. Realita je fakt hrozná!!! Jo a cesta z letiště cca 2 hodiny, cesta na blití a hroznej autobus
5
5.10.2018 | Josef
Datum pobytu září 2018
5/5 - Úžasné
Výborný, že uvažujeme zajet ještě jednou

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Palmasera Village Hotel ****

Číslo zájezdu: 1307249
Itálie, Sardinie, Cala Gonone