Termín:
25. 9. – 2. 10. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 17:20
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Hotel leží v zahradě v turistické oblasti Skanes mezi městy Monastir (6 km) a Sousse (18 km).

Vybavení

Hotel vhodný pro všechny věkové katetorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, kadeřnictví a kosmetický salón, obchody, WiFi připojení, čistírna.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar (za poplatek), balkón nebo terasa. Možnost až dvou přistýlek.

Pláž

Hotel leží přímo u písečné pláže, lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Sport

Venkovní bazén, krytý bazén, sauna, masáže, tenisové kurty, fitness centrum, aerobic, animační programy, stolní tenis.

Stravování

All inclusive, které zahrnuje:- snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby- 10:30 - 11:30 pozdní snídaně- 15:30 - 17:30 odpolední snack (pizza a sendviče)- 10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby

Děti

Bazén, hřiště, miniklub, animační programy.

Poznámka

Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • stravování formou all inclusive
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění proti úpadku CK.

Základní cena nezahrnuje

  • pojištění a pobytovou taxu 2 TND / osoba a noc
  • max. 14 TND (platí se na recepci hotelu).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Fantasy Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Monastir
  • Místo dle CK: Monastir

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Primasol Golden Beach Club ****

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Primasol Golden Beach Club

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

16 uživatelů

Pořadí

10. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Monastir

Poslední komentář

24.8.2019 | Helena+Jirka
Datum pobytu: srpen 2019
spokojenost

Nejnovější recenze

4
24.8.2019 | Helena+Jirka
Datum pobytu srpen 2019
4/5 - Skvělé
spokojenost
2
4.10.2013 | Filip
Datum pobytu září 2013
2/5 - Horší
Vzhledem k tomu, že to byla nejlevnější destinace a hotel kterou jsem sehnal tak od toho nemohu čekat žádné zázraky, ale jsou místa kde za stejné peníze víc muziky.už se sem víckrát podívat nechci(tento hotel myslím).
3
1.10.2013 | Alice
Datum pobytu září 2013
3/5 - Průměr
Nebýt té aféry s říznutým alkoholem, dala bych o hvězdu navíc. Ohrožování zdraví turistů mi však přijde, jako nepřípustná mez. Bazén super, pláž též. Jinak Tunisko jako takové stojí za poznání, Monastir je krásné město, Sousse má velmi pěknou historickou část. Když si odmyslíte špatné hotelové jídlo a přístup některého z personálu, můžete si to tu velmi užít. Doporučuji výlet na velbloudech a na čtyřkolkách. Ani výlet na pirátské lodi nebyl špatný, jen se vám z toho pohupování může udělat trošku zle, ale zato uvidíte delfíny. Akorát výlety doporučuji přes "cestovního agenta" Maxe, na recepci nám totiž nabízeli výlety za mnohem vyšší ceny. Celkově tedy doporučuji jen v případě, že chytnete skvělou cenu např. v Last minute, jinak si budete trhat vlasy hrůzou.

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.