Termín:
9. 3. – 16. 3. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poznámka

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poloha

Pangkor Laut je soukromý ostrov nacházející se cca 5 km od západního pobřeží Malajsie. Resort Vás okouzlí osamocenými zátokami, nádhernými plážemi a úchvatným západem slunce. Je zde výtečně sklouben luxus a příroda. Resort se skládá z „veřejné části“, přístupné všem hostům, a oddělených estates, privátních pouze pro hosty těchto „miniresortů“.
Doprava na soukromý ostrov: z Kuala Lumpur přeletět vnitrostátním letem na ostrov Pangkor a pak trajektem z ostrova Pangkor do resortu. Pozemní transfer do Jatty Marina v přístavu Lumut trvá cca 4h jízdy autem.

Vybavení hotelu

V resortu se nachází konferenční prostory, dva bazény, tělocvična, tenisové kurty, squash, obchod, knihovna, TV salonek, kadeřnictví. Součástí je rovněž vyhlášené SPA. Můžete si vybrat z lázeňských a wellness procedur několika světových kultur – Malajsie, Číny, Indie, Thajsko, Japonsko, Indonesie. Lázeňská vesnička zahrnuje několik pavilonů.

Vybavení pokoje

Resort nabízí klasické ubytování ve čtyřech typech vil - Spa Villa, Beach Villa, Garden Villa, Hill Villa. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, lednicí s minibarem, trezorem, TV, radio, vysoušečem vlasů, telefonem s mezinárodní předvolbou, přístrojem na přípravu čaje a kávy, psacím stolem a balkónem či terasou.

Dále pak pro náročnější klienty toužící po dokonalém soukromí nabízí ubytování v tzv. ESTATES: Tento malý „resort v resortu“ se vyznačuje luxusem a naprostým soukromým. Dostanete se na místo lodí z pevniny a jen privátním vozem (ze zbytku rezortu). Ubytování se nachází v odlehlé části ostrova, u krásné zátoky s privátní pláží. Celkem je zde 8 „estates“, v tradičním asijskémstylu, skládajících se z několika budov roztroušených v tropické zahradě. Jsou zde místa vhodná pro relaxaci, pro trávení času s rodinou. Součástí jsou pavilonky s ložnicemi, obývací pavilon, jídelní pavilon a pavilonky pro masáže. Součástí je rovněž venkovní bazén.

Stravování

Stravování si můžete vybrat z některé z hotelových restaurací: Fisherman´s Cove (západní pokrmy na grilu, čínská kuchyně, mořské plody, italská kuchyně), UncleLim´sKitchen (čínská kuchyně ůzných stylů), Royal Bay Beach Club (asijská a západní kuchyně), Chapman´s Bar (lehké obědy, občerstvení, saláty, nápoje), Jamu Bar (japonská kuchyně, občerstvení), možnost míchaných nápojů na romantické plavbě za západem slunce.

Sport a zábava

Pro aktivní návštěvníky resort přichystal řadu zajímavých aktivit, jako je např. rybaření, plavby výletní lodí, plavby za západem slunce, golf, taj-či, jóga, kajaky, jachtaření, vodní lyžování, katamarány, jogging.

15 km od resortu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště Damai Laut Golf & Country Club.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
  * leteckou přepravu Praha-Malajsie-Praha v nejnižší knihovací třídě

Základní cena nezahrnuje

  * transfery z/na letiště
  * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
  * asistenční služby v anglickém jazyce
  * turistickou taxu 5,-MYR/pokoj/den splatnou na místě v hotelu
  * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána

  * vnitrostátní přelet z Kuala Lumpur do Marina Island Pangkor (cca 40 min) nebo autobusový transfer Kuala Lumpur do Lumut (cca 5 hod.) - cena na požádání v CK

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Pangkor
 • Místo dle CK: Ostrov Pangkor

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Pangkor Laut Resort *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Pangkor Laut Resort

PANGKOR LAUT RESORT *****

Číslo zájezdu: 1160382
Malajsie, Perak, Pangkor Laut Island

Všechny termíny a možnosti (162)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu