Termín:
18. 9. – 22. 9. 2019
Počet dní:
5 (st – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Kouzlo města nad Seinou sílí již více než dva tisíce let a již více než dva tisíce let přidávají králové, císaři a prezidenti Francie, klenoty do kulturní pokladnice, jakou Paříž bezesporu je. Pojeďte s námi poznat tuto metropoli - římské posádkové město, město universitní, sídlo středověkých panovníků, město revoluce, císařství a republiky, město módy a elegance, klenotnice kultury a umění, ale také město Villonovo, Hugovo, Verlainovo, Šímovo, Kubínovo. Poznejte s námi Paříž, za jejíž krásou jezdí miliony turistů z celého světa.

Stravování

snídaně -

Ubytování

hotel -

Program zájezdu

1. den: V odpoledních hodinách odjezd z republiky.
2. den: Ráno příjezd do PAŘÍŽE. Pěší prohlídka - ostrov La Cité - 800 let stará gotická katedrála Notre Dame, Prefektura, Justiční palác, centrum Pompidou, Les Halles, Královský palác a Louvre, čtvrť Opera s chrámem Madeleine aj.
3. den: Prohlídka zámku VERSAILLES. Zámek a zahrady jsou symboly velikosti krále a vzor snad pro každého „zámeckého architekta“ Evropy.
4. den: Celodenní prohlídka dalších pamětihodností PAŘÍŽE, moderní čvrť la Defence, galerie Louvre s jedinečnými sbírkami, večerní Paříž - Montmartre a Moulin Rouge. Odjezd do ČR.
5. den: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • doprava autobusem
  • 2x ubytování v hotelu v centru Paříže (2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)
  • 2x snídaně
  • průvodce

Základní cena nezahrnuje

  • cena nezahrnuje pobytovou taxu ve výši cca 1,65 Eur / os. / noc (splatná na místě).
  • pojištění léčebných výloh a storna
  • 1/1 pokoj

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Mayer & Crocus, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Paříž
Informace o slevách

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Paříž a zámek Versailles

Číslo zájezdu: 1206783
Francie, Paříž a okolí, Paříž

Všechny termíny a možnosti (1)