Termín:
1. 5. – 5. 5. 2020
Počet dní:
5 (pá – út)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Původní cena:
5 990
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Program zájezdu

1. den: v pozdních odpoledních hodinách odjezd z ČR, noční přejezd do Francie.
2. den: ráno příjezd do Paříže, program s průvodcem, pěší procházka kolem nejznámějších centrálních pařížských památek (Notre-Dame, Louvre, Place de la Concorde, Champs-Élysées, Vítězný oblouk, Martova pole, Eiffelova věž – individuálně možnost návštěvy některého z muzeí či galerií), fakultativně projížďka lodí po Seině. V pozdních odpoledních hodinách přejezd na ubytování, nocleh.
3. den: po snídani celodenní návštěva a individuální volno v Asterix Parku. Navečer návrat na nocleh.
4. den: po snídani odjezd do Disneylandu, celý den plný zábavy a dobrodružství. Vstupné umožňuje využití všech atrakcí parku nebo návštěvu studií Walt Disney Studios. V pozdních večerních hodinách dle aktuálního programu parku odjezd, noční přejezd do ČR.
5. den: příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Minimální počet účastníků

36.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

dopravu klimatizovaným autokarem • 2 noci ve 2lůžkovém pokoji ve 2* hotelu se snídaní • služby průvodce CK • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky: pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění• plavba lodí po Seině (200 Kč) • 1lůžkový pokoj (1 590 Kč)
vstupné do Disneylandu: Disneyland 1 park 1 590 Kč, Disneyland 2 parky 1 790 Kč,
slevy pro děti 3–11 let (250 Kč/cena lístku).
Disneyland Paris má dvě části: Disney Park a Walt Disney Studios.
vstupné do Asterix parku: 1 490 Kč.
Rezervace je nutná při koupi zájezdu. Na místě je možné zakoupení lístku pouze za individuální ceny.
Slevy pro děti 3–11 let z ceny lístků do parků (200 Kč/ cena lístku).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře FIRO - tour, IČ: 27869237, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Paříž
Informace o slevách

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.