PARK BEACH

  Kypr, Jižní Kypr, Limassol

PARK BEACH

    Kypr, Jižní Kypr, Limassol
Název zájezdu dle CK

PARK BEACH

Proč právě sem
 • Přímo u písečné pláže
 • Pestrá nabídka služeb a výborná kuchyně
 • Nákupní a zábavní možnosti na dosah
Poloha

Nově zrekonstruovaný moderní hotel se nachází v centru turistické oblasti Limassol, jen pár kroků od moře. Na pláž, která byla oceněna modrou vlajkou, se dostanete přes krásnou zahradu plnou borovic a eukalyptů. V okolí hotelu naleznete restaurace, obchody a bary. Centrum letoviska je vzdálené cca 4 km. V blízkosti hotelu se také nachází autobusová zastávka.

Vybavení a služby

Hotel je vybaven 24-hodinovou recepcí, lobby, Wi-Fi připojením ve společných prostorách zdarma, restaurací, barem, snack-barem u bazénu, venkovním bazénem, dětským hřištěm, bazénem pro děti, úschovnou pro jízdní kola, TV místností, parkovištěm. Za poplatek je možné využít saunu, posilovnu a masáže. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé.

Ubytování

V hotelu jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek a jsou vybaveny koupelnou, WC, TV/SAT, telefonem, klimatizací, trezorem, balkónem nebo terasou. K dispozici je Wi-Fi připojení. Pokoje mají výhled do okolí nebo na moře. Dětská postýlka na vyžádání (celkový počet osob vč. infanta nesmí překročit kapacitu pokoje).

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži (za poplatek), bazén, posilovna, sauna, hotelové animační programy pro děti i dospělé.

Stravování
 • Stravování formou polopenze, plné penze nebo all inclusive.
  All inclusive program zahrnuje:
  • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive plus jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
  • Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:15) a večeře (19:00-21:15) formou švédského stolu
  • Během obědů a večeří neomezená konzumace místních rozlévaných nealkoholických nápojů a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno)
  • Dětské menu v restauraci
  • Lehké občerstvení ve formě snacku v restauraci, baru nebo v baru u bazénu v časech 10:30-11:30, 15:00-18:00.
  • Kopečkovou zmrzlinu od 10:30-11:30
  • Neomezenou konzumaci rozlévaných nealkoholických nápojů, rozlévaných místních alkoholických nápojů (např. rum, vodka, tequila, gin, likéry, míchané nápoje, koktejly, brandy, točené pivo, bílé a červené víno) od 10:30-23:00
  • Změna all inclusive programu vyhrazena
  Pláž

  Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Je dostupná přes hotelovou zahradu. Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Na pláži je možné využít vodní sporty za poplatek.

  Vzdálenosti

  Pláž: přímo u hotelu
  Centrum letoviska: 4 km
  Letiště: 70 km

  Poznámka

  Pokud byste si během svého pobytu chtěli udělat výlet na severní (tureckou) část Kypru, doporučujeme vzít si s sebou platný cestovní pas. Cestování na občanský průkaz na severní Kypr není možné. Cestovní pas musí být v den výletu platný ještě minimálně následujících 150 dní, tato podmínka platí pro občany ČR i SR.

Základní cena zahrnuje

 • letenku Praha - Larnaka - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, ubytování na daný počet nocí, stravování dle ceníku, služby delegáta TRAVEL FAMILY na telefonu

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky
 • cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu
 • dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby - na zpětné potvrzení

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČ 17049415.
Lokalita dle pořadatele: Jižní Kypr, Limassol

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Park Beach Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Park Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 669 503
dnes 8–20 h

Lokalita

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Kypr - více informací