Parkhotel KAŠPERSKÉ HORY

Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Kašperské Hory

Parkhotel KAŠPERSKÉ HORY

  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Kašperské Hory
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní dle počtu objednaných nocí, volný vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, vstup na tenisový kurt, do hotelového parku, parkování na hotelovém kamerově hlídaném parkovišti, místní poplatek.

Balíček 2

Cena pobytu Víkend v Kašperských horách (2 noci) 2020 zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, procedury (1x rašelinový zábal zad, 1x 60 min. speleoterapie, 1x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), pitný režim - borůvkový čaj, neomezený vstup do bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky. Parkování.

Balíček 3

Cena relaxačního pobytu Silvestr COVID 2020 (3 noci) - bez živé hudby, tanečních kreací, ohňostroje a s omezeným počtem hostů zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze snídaně bufet, 2x večeře o š chodech a 1x Silvestrovská večeře (Martini Dry, tataráček z uzeného lososa, consommé s vaječnou sedlinou, vepřová panenka na grilu, sýrová kreace, panacota, 1,5 dcl sekt, originální dárek), procedury (1x Breussova masáž páteře (20 min.), 1x Brusinkové mámení (brusinková koupel (20 min.), brusinkový zábal (20 min.)), 2x Priessnitzův chodník - koupel nohou s akupresurou), volný vstup do skalní jeskyně (speleoterapie), denně relaxační bazén (7:00 - 21:30 hod.), župan a pantofle, parkování na hotelovém kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.

Balíček 4

Cena pobytu Kouzelná Šumava (3, 4 noci) zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí dle výběru nástupního dne, procedury (1x perličková koupel s bylinnými měšci + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná (zad a šíje), 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x rašelinový zábal, 3x speleoterapie (1 hod.), 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), pitný režim - borůvkový čaj, denně vstup do bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, knihovna, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky, parkování. Nástupní dny: Čt. (3 noci), Ne. (AKCE 4 noci za cenu 3).

Balíček 5

Cena pobytu Lázeňský koktejl (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x vířivá koupel se solí z Mrtvého moře + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinným olejem + suchý zábal, 1x bahenní zábal z Mrtvého moře, 1x rašelinový zábal, 1x klasická masáž částečná (záda a šíje), 4x speleoterapie (1 hod.), 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), pitný režim - borůvkový čaj, denně vstup do bazénu (od 7.00 do 21:30 hod.), zapůjčení županu a pantoflí, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky. Parkování. Nástupní dny: Ne.

Balíček 6

Cena pobytu Týdenní lázeňský pobyt (6 nocí) 2020 zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, procedury (1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinnými měšci (výběr z 5 druhů) + suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 1x Parafínový zábal (záda, šíje - ajurvédské byliny nebo med), 1 bahenní zábal z Mrtvého moře na záda a šíji, 1x Breussova masáž páteře, 1x relaxační masáž aromatickým olejem částečná (záda), 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, 5x 1 hod. speleoterapie), pitný režim - borůvkový čaj, denně vstup do bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky, parkování.

Balíček 7

Cena pobytu 6 nocí v Šumavských lázních zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, procedury (1x vířivá šumavská rašelinová koupel a suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinnými měšci a suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 1x parafínový zábal zad a šíje (ajurvédské byliny nebo med), 1x Breussova masáž páteře, 1x relaxační aroma masáž zad, 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, 5x speleoterapie (60 min.)), pitný režim (borůvkový čaj), denně relaxační bazén (7:00 - 21:30 hod.), hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem, župan a pantofle, parkování na kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel v anglickém stylu je již šestým rokem v programu ADULTS ONLY. Velikost a rozlehlost hotelu včetně hotelového parku a nepřítomnost dětí garantuje klid a odpočinek v nádherné šumavské přírodě s výhledem na hrad Kašperk. Šumavské bylinné lázně představují naprosto jedinečný a unikátní projekt v České republice. Jako jediné skloubily lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. Při jejich návštěvě se Vám vybaví panování krále a císaře Karla IV., majestátný hrad Kašperk a těžba zlata v Kašperských Horách. Kromě naprosto nejčistějšího ovzduší v ČR jsou velkou výhodou Kašperských Hor tektonické zlomy a staré štoly, ve kterých se těžilo zlato. Díky tomu prostupuje z nitra Země zemská energie a biogenní prvky, které mají pozitivní vliv na naše zdraví.

POLOHA

stylový hotel pro dospělé v srdci Šumavy, na okraji národního parku, ve městě Kašperské Hory. Hotel vznikl v letech 1991-1994 přestavbou objektů bývalého městského pivovaru.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, Wi-Fi v celém areálu (zdarma), hala s krbem, 2 restaurace, letní terasa, wellness (relaxační bazén s 'hvězdnou oblohou', sauna, ochlazovací a masážní sprchy), unikátní Šumavské bylinné lázně (bylinné procedury (koupele, zábaly), zdravotní masáže, zábaly, bylinná pára, speleoterapie v přírodní hotelové jeskyni atd.), lehátka a slunečníky v hotelovém energetickém a relaxačním parku, úschovna kol a lyží, elektronicky hlídané hotelové parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 2lůžkové pokoje Standard a Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana (Superior), WC, fén), regulace ústředního topení, telefon, TV-SAT, župan a pantofle. Pokoje mají částečně zkosený strop.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze dle výběru pobytu (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu o 3 chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenisové hřiště s umělým povrchem, badminton, pétanque, kroket, Nordic Walking, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: Kašperky 0,9 km, Nezdice 7 km, Hartmanice 16 km). SKIAREÁL KAŠPERKY - zdejší sjezdovky mají celkovou délku 1,8 km. Pravidelně jsou vprovozu 2 lyžařské vleky, 1 dětský vlek, půjčovna a servis lyžařského vybavení, lyžařská škola. Běžecké tratě jsou v blízkosti areálu. Provozní doba: 9:00 - 17:00 a 18:00 - 21:00 hod. Informace o provozu areálu: +420 737 222 456; +420 737 222 456; info@skikasperky.cz. Další lyžařské možnosti: Zadov (18 km), Nové Hutě (24 km), Kvilda (22 km).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se snídaní dle počtu objednaných nocí, volný vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, vstup na tenisový kurt, do hotelového parku, parkování na hotelovém kamerově hlídaném parkovišti, místní poplatek.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Šumava
  • Místo dle CK: Šumava

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 755 229
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Parkhotel KAŠPERSKÉ HORY
  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Kašperské Hory

Cena
3 975 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 755 229

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 975 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč