PARROTEL BEACH RESORT

  Egypt, Sharm El Sheikh, Nabq Bay

5/5

PARROTEL BEACH RESORT

    Egypt, Sharm El Sheikh, Nabq Bay
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v zahradě v turistické oblasti Nabq Bay, 8 km od letiště a 19 km od centra Sharm El Sheikhu Naama Bay. Díky své poloze má hotel krásný výhled na Tiran Island.

Vybavení

Komfortní hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, pizzerie, restaurace á la carte s italskou kuchyní, restaurace na pláži, lobby bar, snack bar u bazénu, bar na pláži, kavárna, konferenční sál, internetové připojení, obchody.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, minibar, TV se satelitním příjmem, telefon, sejf, balkón nebo terasa. Možnost až dvou přistýlek.

Pláž

Hotel leží u písečné pláže s korálovým podložím. Vstup přes molo. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Sport

Venkovní bazén, tenis, boccie, plážový volejbal, basketbal, fitness centrum, stolní tenis, billiard, šipky, squash, aerobic, gymnastika, sauna, turecké lázně, animační programy, zábavní večery, jacuzzi.

Stravování

All inclusive, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-24 hodin denně nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby-10:00 - 12:30 pozdní snídaně-11:00 - 16:00 občerstvení-11:00 - 16:00 zmrzlina

Děti

Bazén, miniklub.

Poznámka

Do Egypta lze cestovat pouze s pasem platným ještě minimálně 6 měsíců po návratu.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu včetně všech poplatků
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • stravování formou all inclusive
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Vízum 790 Kč při objednání zájezdu nebo 25 USD po příletu do Egypta.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Sharm El Sheikh
  • Místo dle CK: Sharm El Sheikh

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 532 653
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

9. nejlepší hotel v destinaci Sharm El Sheikh

5/ 5 4 recenzí


Romi@Zdeni červen 2019
Úžasná dovolená. Dovolenou jsme si užily na 200%, personál ochotný,všude čisto nebylo co vytknout... celá recenze


Dušan březen 2018
Dobrá volba! Klidně příště znovu.. Poprvé v Egyptě ,nevěděli jsme co nás čeká, ale byli jsme zde v březnu 2018 velmi spokojeni.Recenzi píši s odstupem času,ale už t... celá recenze


Dana Chovancová září 2018
Spokojenost. Tento hotel naprosto splnil naše očekávání, byli jsme opravdu spokojeni.... celá recenze

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

PARROTEL BEACH RESORT
    Egypt, Sharm El Sheikh, Nabq Bay

Cena
26 190 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 532 653

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
26 190 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
590 Kč