Pavilon DUKIĆ-A

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Promajna

3/5

Pavilon DUKIĆ-A

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Promajna
Název zájezdu dle CK

Pavilon DUKIĆ-A

Poloha

pavilony DUKIĆ se nachází v letovisku Promajna cca 3 km jižně od letoviska Baška Voda, cca 1,5 km od Baško Polje a cca 7 km severně od města Makarska. Poloha pavilonů přímo vybízí k příjemným procházkám podél moře do výše zmíněných turistických letovisek.

Vybavení a služby

Promajna je ideálním místem ke strávení příjemné dovolené, nabízející několik restaurací, plážových barů, obchůdků, market, WiFi ZDARMA.

Ubytování

jednoduše vybavené menší 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, lednicí, TV a balkonem. Některé pokoje jsou s klimatizací. Pokoje nemají kuchyňský kout. Při obsazení pokoje 2 osobami a dítětem do 12 let bez lůžka (spí s rodiči na posteli) dochází ke snížení komfortu ubytování.

Sport a zábava

možnost zapůjčení skútrů i kol, parasailing, zapůjčení šlapadel apod. V blízkosti veřejné multifunkční hřiště.

Stravování

vlastní nebo snídaně nebo formou polopenze nebo plné penze. Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu, nápoj k večeři - 2 dl piva nebo vína nebo džusu nebo minerální vody. U plné penze navíc oběd výběrem ze 3 menu, nápoj k obědu. Stravování probíhá v plážové restauraci Riva, která se nachází těsně pod pavilonem Dukić C.

Pláž

oblázková, vhodná pro děti, cca 150 m. Na pláži jsou k dispozici sprchy, kabinky, WC, lehátka - za poplatek.

Doplňující informace

úklid pokojů v průběhu pobytu si klienti provádějí sami. Klienti se po příjezdu hlásí u delegáta, který je zde přítomen. Pavilony Dukić nemají recepci. Bohatý animační program NEPTUN KLUB k dispozici od 29.6.-31.8.2024. Vhodný pro nenáročnou klientelu.
PRO SKUPINY: parkování autobusu za poplatek 35 EUR/den.
Pro skupiny 20 a více osob povinná vratná kauce 300 EUR/skupina/pobyt - hradí se na místě.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování, snídani/polopenzi/plnou penzi/bez stravy na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky
  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: pobyt s malým psem do 5kg za poplatek 10 EUR/den či větším psem do 20kg za poplatek 15EUR/den (platba na místě).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Vítkovice Tours (TRAVEL FAMILY s.r.o.), IČ 17049415.
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Promajna

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Komplex Dukić ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Komplex Dukić

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 608 343
dnes 8–20 h

Hodnocení

3/ 5 24 recenzí

Iva srpen 2023
Komplex Dukić ***, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Promajna
Nádherná dovolená. Byli jsme ve všech směrech spokojeni. ... celá recenze

DANA srpen 2022
Komplex Dukić ***, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Promajna
Dovolená v chorvatsku. Skromné, ale čisté ubytování-v pavilonu A, krásná pláž .výborná pro dětí, také hodně atrakcí pro děti a zábavné programy od Ck *... celá recenze

Lenka červenec 2020
Komplex Dukić ***, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Promajna
Krásná, přesto nudná Promajna. Dovolená za pár kaček na Makarské riviéře je nabídka od CK ***. Pokud netrváte na konkrétním ubytování, je dovolená určena právě p... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací