PENZION BONAPARTE - Týdenní pobyt 7=5 (2 noci ZDARMA) - Patince

Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince

PENZION BONAPARTE - Týdenní pobyt 7=5 (2 noci ZDARMA) - Patince

  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Penzion Bonaparte** se nachází v těsné blízkosti (10 m) od penzionu Korzika. V penzionu můžete využít restauraci, bar, společenskou místnost s TV. Letní termální koupaliště se skládá z 5 bazénů s termální vodou 24 – 33 °C (sportovní, dětský, rodinný, sedací a plavecký). Wellness centrum nabízí bazénový svět (4 krytý bazény s atrakcemi a vířivkami), saunový svět (finská, parní a bylinková sauna), masáže, solárium (sluneční louku), kosmetické programy, fitness centrum, rašelinové, termické a bahenní zábaly. V areálu termálního koupaliště můžete využít upravené, nádherné jezero s ostrůvky, s možností rybolovu, vypůjčení člunu a vodních kol. Dále je zde půjčovna miniaut, tenisové kurty, volejbalové hřiště, minigolf a kulečník. Zdarma můžete využít internetové připojení přes wi-fi v penzionu a nebo na letní terase před penzionem.

Ubytování

a) Ve dvoulůžkových pokojích (14 m2) s možností jedné přistýlky s vlastním sociálním zařízením, LED TV, rádiem, klimatizací a ledničkou. Minimální obsazení pokoje jsou 2 osoby, maximálně 3 osoby. Všechny pokoje mají nové lůžka, okna, parapety a nábytek.

b) Ve dvoulůžkových pokojích (26 m2) s možností dvou přistýlek s vlastním sociálním zařízením, LED TV, rádiem, klimatizací a ledničkou. Minimální obsazení pokoje jsou 3 osoby, maximálně 4 osoby. Všechny pokoje mají nové lůžka, okna a nábytek.

c) V rodinném pokoji (dva dvoulůžkové pokoje s možností max. 2 přistýlek) s jedním vlastním sociálním zařízením, LED TV, rádiem, klimatizací a ledničkou. Minimální obsazení pokoje jsou 4 osoby, maximálně 6 osob. Účtují se 4 pevná lůžka a 2 přistýlky. Rodinný pokoj má nové lůžka, okna, parapety a nábytek.

Slevy

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Z celodenního vstupu do bazénového světa Wellness centra**** Patince sleva 30–40%. Parkovné, neomezený vstup na letní koupaliště a na toboganový svět (3 tobogány: Anaconda, Kamikaze a Family) a rekreační poplatek v ceně pobytu.

Bonusy

30%-40% sleva na vstup do wellness – platí při každé rezervaci

Sleva 10% na keramické výrobky – platí při každé rezervaci

Základní cena zahrnuje

Týdenní pobyt 7=5 (2 noci ZDARMA)

Parkovné, neomezený vstup na letní termální koupaliště a na
toboganový svět (3 tobogány: Anaconda, Kamikaze a Family) a rekreační
poplatek v ceně pobytu. Z celodenního vstupu do bazénového světa Wellness
centra**** Patince sleva 30–40%.

Cena na osobu s polopenzí.

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Z celodenního
vstupu do bazénového světa Wellness centra**** Patince sleva 30–40%.
Parkovné, neomezený vstup na letní koupaliště a na toboganový svět (3
tobogány: Anaconda, Kamikaze a Family) a rekreační poplatek v ceně
pobytu.

Základní cena nezahrnuje

  Informace o zájezdu

  Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jižní Slovensko
  • Místo dle CK: Patince

  565 656 610 Číslo zájezdu: 1 486 107
  dnes 7.30–20 h

  Slovensko

  Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

  Nezávazná objednávka

  PENZION BONAPARTE - Týdenní pobyt 7=5 (2 noci ZDARMA) - Patince
    Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince

  Cena
  5 340 /os

  Cestující

  Číslo zájezdu: 1 486 107

  Zájezd

  dospělá osoba na pevném lůžku
  2
  5 340 Kč
  příplatek za přistýlku
  0
  3 740 Kč

  Pojištění

  komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
  2
  380 Kč
  komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
  0
  220 Kč
  komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
  0
  580 Kč
  samostatné pojištění Storno - za osobu
  0
  108 Kč