Penzion GERGANA

  Bulharsko, Kiten

5/5

Penzion GERGANA

    Bulharsko, Kiten
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

moderní vila ležící v samém srdci Kitenu (v těsné blízkosti obchody, banka, restaurace a bary) mezi oběma plážemi letoviska.

Ubytování

zajištěno v moderně vybavených prostorných dvoulůžkových pokojích s možností až dvou pohodlných přistýlek. Všechny pokoje mají k dispozici vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, ledničku, rychlovarnou konvici, balkón se stolečkem, židlemi, slunečníkem a lehátkem na opalování, KLIMATIZACI a Wi-Fi ZDARMA!

Vybavení

prostorná terasa s posezením pod pergolou.

Stravování

vlastní, snídaně, polopenze nebo plné penze (snídaně servírované - možnost výběru z několika snídaňových menu, večeře - servírované - salát, hlavní jídlo a dezert - výběr z několika menu, obědy – jednotné hlavní jídlo s oblohou) podávané v blízké restauraci.

Pláž

písčitá jižní pláž s pozvolným vstupem do moře 350 m, severní pláž cca 700 m, lehátka a slunečníky za poplatek, široká nabídka vodních sportů, občerstvení, bary.

Slevy a výhody

vlastní doprava - 2.000,- Kč, spojení turnusů - 1.500,- Kč

Upozornění

Příplatky: jednolůžkový pokoj + 300,- Kč/noc

Názor CK

oblíbený penzion díky prostornému ubytování a domácí přátelské atmosféře.

Stravování

vlastní, snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně servírované - rozšířené kontinentální + bufetový stůl (pečivo, máslo, marmeláda, med, nutella, cornflakes, mléko), večeře - servírované - salát, hlavní jídlo a dezert - výběr z několika menu, obědy - jednotné hlavní jídlo s oblohou) podávané ve vedlejším penzionu Katy

GPS

42°14'05.2"N 27°46'29.6"E

Plážový servis

Pláž: písečná jižní pláž s pozvolným vstupem do moře 400 m, severní pláž cca 800 m, lehátka a slunečníky za poplatek (5-7 LEVA), široká nabídka vodních sportů, občerstvení, bary

Základní cena zahrnuje

  • (autobusové zájezdy): dopravu autobusem, ubytování, stravu (viz smlouva), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy, komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)
  • (letecké zájezdy): leteckou dopravu, letištní taxy a poplatky včetně základního palivového příplatku, transfer z letiště do místa ubytování a zpět , ubytování, stravu (viz. smlouva), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy, komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: BON TON, s.r.o., IČ 25390589.
Lokalita dle pořadatele: Kiten, Kiten
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villa Gergana **
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m
Všechny zájezdy do  Villa Gergana

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 041 994
dnes zavřeno

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Kiten

5/ 5 4 recenzí


Helena srpen 2013
Gergana Kiten. Jednou větou ,,Doporučují všem". ... celá recenze


sidada srpen 2013
GERGANA KITEN. Co se týče ubytování( čisto,úklid každý den,výměna ručníku samozdřejmostí,.atd....) vše na 1... celá recenze


Petra září 2013
Penzion Gergana - doporučuju !!. Moc příjemné ubytování v penzionu v centru Kitenu, určitě můžu doporučit!... celá recenze

Lokalita

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Penzion GERGANA
    Bulharsko, Kiten

Cena
7 490 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 041 994

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 490 Kč

Pojištění

samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
2
270 Kč