Termín:
27. 7. – 3. 8. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Svatý Filip i Jakov - malá vesnička cca 25km jižně od Zadaru a cca 3km od Biogradu na Moru. Leží na břehu moře naproti ostrovu Pašman. Letovisko se středověkými památkami bylo pojmenováno po kostele sv. Filipa a Jakuba, který patřil do Rogovského opatství. Jsou zde upravené pláže písčito-oblázkové a kamenité i betonové, s pozvolným přístupem do moře. Pláž v centru letoviska byla vyznamenána tzv. „Modrou vlajkou“.

Ubytování

Cca 300m od moře a cca 300 m od centra městečka. K dispozici jsou a) studia pro 2 osoby - terasa (balkon,) sociální zařízení, kuchyňský kout, TV, WiFi. b) APT A4a – 2lůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, sociální zařízení, terasa (balkon), WiFi. Klimatizace v APT možná za příplatek (7€). K dispozici je zahradní gril s venkovním posezením. Přistýlka za příplatek. Parkování možné u penzionu.

Další informace

Různé: v APT jsou lůžkoviny, nejsou zde věci osobní a hygienické potřeby.

Stravování

Formou polopenze (snídaně bufet, večeře výběr ze 3 až 4 jídel, nápoje nejsou v ceně – podává se v penzionu Nina cca 380m)

Doprava

Vlastní, možnost dokoupit bus dopravu za 2.390,-/os.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • U vlastní dopravy - pronájem studia 2L nebo APT A4a na 7 nocí (sobota – sobota), závěrečný úklid, spotřeby energií, WiFi.
  U bus dopravy - cena/os. - ubytování, doprava, závěrečný úklid, spotřeby energií, WiFi.

Základní cena nezahrnuje

 • Povinný příplatek: turistická taxa á 350,-Kč/os./týden, děti 12-18 r. á 180,-Kč/os./týden
  Volitelné příplatky:
  polopenze á 2680,-Kč/os./týden, děti do 12 r. á 2.170,-Kč/os./týden.
  přistýlka (3. lůžko) ve studiu 2L a 5. lůžko v APT A4a + 1.490,-Kč/os.
  bus doprava + 2.270,-Kč/os.
  Pojištění: léčebné výlohy, storno zájezdu, úraz, zavazadla a odpovědnost za škodu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ko-tour, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Severní Dalmácie
 • Místo dle CK: SV.FILIP I JAKOV
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vila Gordana ***

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 300 m

Všechny zájezdy do Vila Gordana

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.


penzion Gordana

Číslo zájezdu: 1263468
Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Sveti Filip i Jakov