PENZION PRIMA

Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska

4/5

PENZION PRIMA

  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska
Číslo zájezdu: 1 542 461
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

penzion se nachází v klidné části obce Pohájska, která je známa svým termálním koupalištěm s léčivou vodou, která je srovnatelná s vodou Mrtvého moře. Od koupaliýště je tento příjemný penzion vzdálen cca 400 m.

Koupání

hotelový venkovní bazén. Termální koupaliště s celoročním provozem (9 bazénů a tobogán v letním období, v zimním období 3 bazény), Wellness centrum Aquamarin (kryté i venkovní bazény s termální i užitkovou vodou, vitální svět a další atrakce). V OBDOBÍ 20.10.-3.11.2014 JE CELÉ TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ UZAVŘENÉ (venkovní i vnitřní část).

Vybavení

jídelna s barem, venkovní terasa, WiFi internet, sklepní vinárna, stolní tenis, fitness, sauna, zahrada s venkovním bazénem a venkovní posezení u grilu, dětské hřiště. Parkování v uzavřeném prostoru penzionu.

Speciální nabídka

1 dítě do 2,99 let bez služeb ZDARMA. Vstup do venkovního hotelového bazénu ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Parkování ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Minimální délka pobytu v období 1.7.-1.9.20 5 nocí, v ostatním období 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Plánované technické odstávky termálního koupaliště Podhájska a wellness centra Aquamarín: 7.10.-10.10.19 relaxační komplex, 14.10.-20.10.19 wellness centrum Aquamarín, 21.10.-25.10.19 krytý bazén.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování:
  • 1 a 2-lůžkové pokoje: hygienické zařízení, TV-SAT, WiFi internet, možnost přistýlky.
  • Apartmán: 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (možnost a 2 přistýlek vhodných pro děti), hygienické zařízení, TV-SAT, WiFi internet.
  • Stravování: snídaně nebo polopenze.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jižní Slovensko
  • Místo dle CK: Podhájska

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 461
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

16. nejlepší hotel v destinaci Západní Slovensko

4/ 5 8 recenzí


Pavel září 2019
Penzion Prima. dovolená byla vydařená hlavně protože vyšlo počasí... celá recenze


Daniela F. srpen 2019
Hodnoceni hotelu penzion prima. ........ celá recenze


Jana Beránková září 2017
Prima NE. Malá jídelna, část hostů je nuceno jíst na terase, a to za každého počasí. Snídaně stejné každý den, pečivo jen chléb někdy nedope... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

PENZION PRIMA
  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska

Cena
5 920 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 461

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 920 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč