Termín:
21. 9. – 28. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

DRVENIK je klidnější přímořské letovisko v nejkrásnější části Makarské riviéry, nad kterým se tyčí pohoří Rilič. Letovisko je rozděleno na dvě části – Gornja Vala a Donja Vala. Podél moře vede 9 km dlouhá promenáda umožňující příjemné procházky. Pláže z drobných oblázků tvoří dvě překrásné zátoky, které se zvolna svažují do moře. Pláže jsou zčásti kryté vzrostlými borovicemi a tamaryšky a tudíž vedle slunce poskytují i žádaný stín. Milovníci klidných míst naleznou v okolí intimnější prostředí mezi skalisky a v četných malých zátokách. Na návrší na sever od obce najdeme zříceniny opevněné protiturecké věže ze 17.století, poblíž stojí gotický (později přestavěn do barokního stylu) kostel sv. Jiří /Sveti Juraj/ s vestavěnými kamennými hrobkami z období středověku. Je důležitým přístavem, který spojuje pobřeží s Hvarem a Korčulou.

Ubytování

Dobře udržovaný rodinný penzion RUBIKON s přátelskou atmosférou. Penzion je vyhledáván jak rodinami s dětmi, tak všemi kdo potřebují odpočinek a relaxaci. V penzionu je malý bar a krytá terasa. Vzdálenost od oblázkové pláže cca 150 m, nudistická pláž cca 500m. Všechny pokoje i studia mají lednici, TV a rychlovarnou konvici. V penzionu jsou lůžkoviny, nejsou zde věci osobní a hygienické potřeby. a) 2-4 lůžkové pokoje, sprcha + WC, balkón, lednice b) studia pro 2-4 osoby - obytná ložnice s kuchyňským koutem (vařič, lednice, kuchyňské a jídelní nádobí), sprcha, WC, balkón (u většiny studií) c) byt pro 4-6 osob - v přízemí penzionu , terasa, vybavená kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, dvě dvoulůžkové ložnice, sprcha, WC, TV, klimatizace (cca 4€/den)

Stravování

Servírovaná polopenze (snídaně, večeře - výběr ze dvou jídel). Nápoje nejsou v ceně.

Doprava

Vlastní nebo busem za příplatek 2.590,-

Slevy

- dospělá osoba na 3. - 6. lůžku -900,-Kč/os. - dítě na 3. - 6. lůžku do 12 r. s min. 2 dospělými (dětská porce) -1.250,-Kč/os. - dítě do 4 r. bez lůžka a stravy (na pokoji s min. 2 dospělými) = 500,-Kč/os. - dítě do 4 r. bez lůžka se stravou (dětská porce) = 4.180,-Kč/os. - dítě do 12 r. na lůžku (dětská porce) -400,-Kč/os. - spojení termínů -1.500,-Kč/os. Slevy platí při katalogových cenách, u last momentů dle infa v CK.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování (sobota – sobota), 7x polopenzi, zástupce CK (domácí), závěrečný úklid,

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY:
    - povinná turistická taxa od 12 - 18 r. = 180,-Kč/os./týden; od 18 r. = 350,-Kč/os./týden.
    - 1 os. na pokoji + 350,-Kč/os./noc v 7+8 měsíci, +250,-Kč/den v 6+9 měsíci
    - kompletní pojištění (vč. léčebných výloh a storna zájezdu)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ko-tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Drvenik
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Rubikon

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 150 m

Všechny zájezdy do Penzion Rubikon

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

27. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Střední Dalmácie

Poslední komentář

21.8.2014 | Zdena a Bohouš Uherkovi
Datum pobytu: srpen 2014
Výborný.

Nejnovější recenze

5
21.8.2014 | Zdena a Bohouš Uherkovi
Datum pobytu srpen 2014
5/5 - Úžasné
Výborný.
4
26.9.2013 | Brátová
Datum pobytu září 2013
4/5 - Skvělé
S dovolenou jsem byla velmi spokojena
5
12.9.2013 | Čenda
Datum pobytu září 2013
5/5 - Úžasné
Jak už jsem psal v úvodu. Skvělá dovovolená přesně dle našeho vkusu a očekávání.

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.


penzion Rubikon

Číslo zájezdu: 1204141
Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik

Všechny termíny a možnosti (1)