Penzion TOTA

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Paklenica, Starigrad

Penzion TOTA

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Paklenica, Starigrad
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: Starigrad - Paklenica, centrum města, 800 m od hotelu Alan.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 10 m betonová, 200 m oblázková. Mezi penzionem a pláží je magistrála.
BAZÉN: ne.
SLUŽBY: snídaně formou bufetu, večeře a la carte (výběr cca z 30 jídel), salátový bufet a dezerty.
KLIMATIZACE: ano
INTERNET: Wi-Fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: Penzion Tota se skládá z hlavní budovy, kde je restaurace a z nově postavené budovy s apartmány, která je vzdálená od hlavní budovy 20 m. Recepce, restaurace, bar. Obchody, řeznictví a prodejna suvenýrů jsou v blízkosti centra města. Výborné místo pro výlety do NP Paklenica, rafting na řece Zrmanji, prohlídku vodopádu řeky Krky.
1/2 nebo 1/2+1 POKOJ: manželské lůžko, koupelna, SAT TV, klimatizace, možnost přistýlky. Pokoje mají společný balkon nebo terasu.
1/4 POKOJ: dvě ložnice s dvěma lůžky, koupelna, balkon, SAT TV, klimatizace.
1/2+2 APP: ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s přistýlkou pro 2 osoby, kuchyňský a jídelní kout, koupelna, SAT TV, balkon, klimatizace.
1/4 APP: dvě ložnice, kuchyňský a jídelní kout, koupelna, SAT TV, balkon, klimatizace.
1/2+2 APP COMFORT: nové apartmány z roku 2015.
PŘÍJEZD/ODJEZD: po 14. hodině/do 10 hodin
POZNÁMKY: výměna ložního prádla 1x týdně, ručníků 2x týdně nebo dle potřeby. Mezi penzionem a pláží je cesta. Pokoje 1/2 mají společný balkon. V apartmánech můžou být i jen dvě osoby s příplatkem 300 Kč/noc.

Poznámka

SLEVY: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dospělá osoba na přistýlce 30%.
SLEVY V POKOJÍCH A APP 1/2+2 A 1/4: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 12 let na přistýlce 50%. Dospělá osoba na přistýlce 30%.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V PENZIONU V SOBOTU

Základní cena nezahrnuje

PŘÍPLATKY: Jednolůžkový pokoj 300 Kč/den. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění

 

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Severní Dalmácie
  • Místo dle CK: Starigrad - Paklenica

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Tota

Typ pláže: betonová plata
Vzdálenost od pláže: 10 m
Všechny zájezdy do  Apartmány Tota

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 291
dnes 7.30–17 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Penzion TOTA
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Paklenica, Starigrad

Cena
7 290 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 291

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 290 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
2 400 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
408 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
198 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
708 Kč