Petrohrad – město múz a umění

Rusko, Severozápadní federální okruh, Petrohrad

Petrohrad – město múz a umění

  Rusko, Severozápadní federální okruh, Petrohrad
Původní cena
19 990 Kč/os

Cena
18 391 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 439 233
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Program zájezdu

1. den: samostatně odlet do Petrohradu. Transfer do hotelu. Nocleh.
2. den: snídaně. Okružní jízda Petrohradem, při které uvidíte tepnu města - Něvský prospekt a palác ve Smolném. Dále uvidíte Palácové náměstí, Letní sad a Měděného jezdce - památník zakladatele města Petra Velikého. Odpoledne prohlídka světově proslulé Ermitáže, jejíž sbírka čítá několik milionů exponátů. Kromě sbírek vyhrazených ruské kultuře patří mezi velice populární oddělení galerie západoevropského malířství, kde lze obdivovat skvostná díla od Rembrandta, Rubense a dalších známých mistrů. Také budete mít možnost nahlédnout do komnat Zimního paláce s nádhernou rokokovou výzdobou čítající řadu soch v nadživotní velikosti. Nocleh.
3. den: snídaně. Výlet do bývalého carského sídla Puškino (Carskoje Selo), jemuž dominuje monumentální Kateřinský palác - mistrovské barokní dílo v čele s pověstmi opředenou Jantarovou komnatou, která byla zničena nacisty během II. světové války a jejíž věrná kopie byla otevřena pro veřejnost v r. 2003. Odpoledne po návratu do Petrohradu návštěva Petropavlovské pevnosti, která je nejstarší dochovanou kamennou stavbou a místem posledního odpočinku Romanovců. Dále osobní volno, které můžete využít k plavbě po něvských kanálech. Nocleh.
4. den: snídaně. Výlet do letního sídla ruských carů Petrodvorců. Dopřejte si procházku po palácovém a parkovém komplexu z 18. století vybudovaném na ploše 800 ha carem Petrem Velikým, kde uvidíte Velký palác, palác Petra I., paláce Marli a Montplaisir, pavilon Ermitáž a více než 170 fontán, z nichž nejznámější jsou centrální Velká kaskáda, Šachová hora, kaskády Zlatá hora, socha Samsona bojujícího se lvem, Římské fontány a Fontána Slunce tvořící s parky velkolepý komplex. Odpoledne po návratu do Petrohradu volný program. Nocleh.
5. den: snídaně. Návštěva Chrámu sv. Izáka, který byl postaven na tisících kůlech a je nejkrásnějším kostelem města. Možnost výstupu na vyhlídkový ochoz, odkud je nezapomenutelný výhled na historické centrum. Individuální volno do odjezdu na letiště. Transfer na letiště a samostatně odlet do Prahy.

Minimální počet účastníků

15.

Poznámka

vstup do Ermitáže, Kateřinského paláce s Jantarovou komnatou, paláce v Petrodvorcích, Chrámu sv. Izáka a Petropavlovské pevnosti je nutné závazně rezervovat nejpozději při doplatku zájezdu. Platba na místě v EUR.
Ubytování ve 3lůžkovém pokoji nelze zajistit.

Základní cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha–Petrohrad–Praha vč. všech letištních poplatků • transfery letiště–hotel-letiště • dopravu a výlety dle programu • 4 noci ve 2lůžkovém pokoji ve 3* hotelu se snídaní • služby místního česky mluvícího průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky: pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění – viz katalog str. 11 • vízum do Ruska (2 490 Kč - zajišťuje CK) • 4x večeře (2 490 Kč) • 1lůžkový pokoj (3 990 Kč) • vstupy cca 90 EUR • spropitné.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FIRO - tour, IČ: 27869237. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Petrohrad
Informace o slevách

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 439 233
dnes 9–18 h

Nezávazná objednávka

Petrohrad – město múz a umění
  Rusko, Severozápadní federální okruh, Petrohrad

Původní cena
19 990 Kč/os

Cena
18 391 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 439 233

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
18 391 Kč
příplatek za Parky a Velký palác v Petrodvorci pouze objednávka míst, platba v místě
0
0 Kč
příplatek za Ermitáž pouze objednávka míst, platba v místě
0
0 Kč
příplatek za Chrám Sv. Izáka pouze objednávka míst, platba v místě
0
0 Kč
příplatek za Park a Kateřinský palác s Jantarovou komnatou (Carskoje Selo) pouze objednávka míst, platba v místě
0
0 Kč
příplatek za Petropavlovská pevnost pouze objednávka míst, platba v místě
0
0 Kč
příplatek za vízum - osoba
0
2 490 Kč

Pojištění

příplatek za pojištění Evropa K240 - zájezd do 5 dnů vč. cesty + storno 30.000 - osoba
2
240 Kč
příplatek za pojištění Evropa K590 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - osoba
0
590 Kč
příplatek za pojištění Evropa K640 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - osoba
0
640 Kč
příplatek za pojištění Evropa K890 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000/osoba spoluúčast 0% - osoba
0
890 Kč
příplatek za pojištění Evropa D330 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - dítě do 12 let
0
330 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 5 dní
0
810 Kč