Termín:
24. 9. – 25. 9. 2018
Počet dní:
2 (po – út)
Počet nocí:
1
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

uprostřed upraveného lesoparku jsou umístněny jednoposchoďové domečky se 4- lůžkovými apartmány s možností max. 1 přistýlky.
Pláž je vzdálena od objektu od 50 – 200m. Pláž je kamenitá, oblázková, s platy na opalování a pískem pro děti a rozprostírá se 50-200 m od areálu.

Ubytování

každý apartmán B4 má 2 samostatné dvoulůžkové ložnice, oddělenou a vybavenou kuchyňku (varná deska, lednice, trouba, kávovar), koupelnu se sprchou
a WC, fén, terasu se zahradním nábytkem, SAT TV a telefon. Možnost 1 přistýlky (pouze pro dítě do 9,99 let) za příplatek.

Stravování

vlastní nebo možnost dokoupení polopenze formou bufetu v hotelu Delfín.

Vybavení

Wi-Fi je k dispozici zdarma u recepce, možnost využívat doplňkové služby hotelu Delfín - bazén, animační programy, stravování formou bufetu.
V blízkosti je supermarket, pizzerie, gril terasa, rybí a mezinárodní restaurace, kavárny, cukrárny. V těsné blízkosti se nachází sportovní areál s 18 tenisovými kurty a hřišti na nohejbal, volejbal, plážový volejbal, půjčovnou kol apod. V okolí je mnoho hotelů, kde se večer pořádají na terasách taneční zábavy.

Speciální nabídka

SLEVA 10% z výše uvedených cen platí při 100% platbě do 15.04.2017

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

nájem apartmánu, vč. spotřeby energií (voda, elektřina, plyn), povlečení, závěrečný úklid a pobytovou taxu.

Nástup možný kterýkoliv den v týdnu, pobyt min. 7 nocí

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek: 
polopenze v hotelu Delfín +460 Kč/dosp.os./den, děti 4-11,9 let +230 Kč, děti do 3,9 let zdarma;
přistýlka + 350 Kč/noc;
dětská postýlka (do 1,9 let) 5 €/noc (nutno objednat předem, platba na místě);
hlídané parkoviště 1 € /den (nutno objednat předem, platba na místě).

Domácí mazlíčci: malý pes do 7 kg  8 € /noc (nutno vyžádat předem, platba na místě).
Doprava: vlastní nebo autobusem + 2.200 Kč (pouze pro pobyty sobota-sobota).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Bena Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Poreč

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.