Porto Greco Village

  Řecko, Kréta, Heraklion, Hersonissos, Kréta - Heraklion

4/5

Porto Greco Village

    Řecko, Kréta, Heraklion, Hersonissos, Kréta - Heraklion
Popis

Výtečné ubytování v nádherné lokalitě, které hostům nabízí veškerý servis, skvělé stravování a velice hezké ubytování.

Přehled

komplex po rekonstrukci (2016) apartmány s kapacitou až 6 osob možnost stravování all inclusive vhodné i pro rodiny s dětmi

Stručná poloha

u malé písečné pláže zastávka místní dopravy 50 m centrum Hersonissos 15 min mezinárodní letiště 27 km

Poloha

hotel leží v bezprostřední blízkosti moře (20 m), od kterého je oddělen pouze místní slepou komunikací. Přímo před hotelem jsou 3 menší zálivy, kde byly v zimě 2016 vybudované nové písečné pláže. Nedaleko hotelu, přímo ve středisku Hersonissos, je několik dalších malých písečných plážiček (cca 250 m). Rovněž přímo před hotelem ,nedaleko beach baru, najdete velice oblíbená skaliska, ze kterých je příjemný přístup přímo do vody. Od letiště v Heraklionu je hotel vzdálený necelých 27 km, oblíbené středisko Malia je vzdálené 7 km, golfové hřiště 8 km, Water Park Star Beach 400 m a centrum letoviska je v docházkové vzdálenosti. Autobusová zastávka je vzdálena 50 m a umožní Vám snadno procestovat celý ostrov veřejnou dopravou.

Vybavení hotelu

hotel leží přímo u moře, jde o komplex atriového stylu skládající se z 11 samostatných budov. Nabízí svým klientům vše potřebné a je stranou rušné silnice protínající toto živé letovisko. Najdete zde 245 pokojů, jak samostatných pokojů pro 1-3 osoby, tak i rodinných (jedno či dvouložnicové) apartmánů až pro 6 osob. Pokoje prošly v zimě 2016 rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. Uvítáni budete menší recepcí, jejíž součástí je lobby část s TV a menším internetovým koutkem. V lobby i celém areálu hotelu je možnost WiFi intermetového připojení zdarma. Stravování je zajištěno v hlavní hotelové restauraci a ve 2 á la carte tavernách přímo u pláže, posezení pak ve 2 pool barech a 3 plážových barech. V hotelu najdete i malý obchod se suvenýry a minimarket. Zázemí hotelu disponuje squashovým kurtem, stolním tenisem, miniklubem a menším fitness centrem. Za příplatek si lze dopřát saunu, parní lázeň či vířivku. Venkovní areál je tvořen 4 samostatnými bazény (včetně jednoho dětského), prostornou sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). Plážové osoušky jsou nabízeny za poplatek. Cca 400 m od hotelu je i středisko vodních sportů, dráha na motokáry, možnost jízdy na koni aj.

Vybavení pokoje

všechny dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo rodinné pokoje/apartmány s 1-2 ložnicemi (až pro 6 osob) jsou vybavené vlastním příslušenstvím se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, SAT-TV, telefonem, individuální klimatizací, malou ledničkou a trezorem (za poplatek), WiFi připojením zdarma, balkonem nebo terasou. Rodinné apartmány jsou prostornější a připouští umístění 2 přistýlek (oddělená ložnice a obývací část s 1-2 rozkládacími sofa). V zimě byla naprostá většina pokojů renovována a vyměněn nábytek. Podlaha je krytá dlažbou.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky. (Výhled do okolí)

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky jsou vybaveny vlasním příslušenstvím se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, SAT-TV, telefonem, individuální klimatizací, malou ledničkou a trezorem (za poplatek), Wi-Fi zdarma, balkonem nebo terasou.

Family pokoj s možností 2 přistýlek.

Family pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny vlasním příslušenstvím se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, SAT-TV, telefonem, individuální klimatizací, malou ledničkou a trezorem (za poplatek), Wi-Fi zdarma, balkonem nebo terasou. Přistýlky zpravidla rozkládací sofa.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky. (Výhled na moře)

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky s výhledem na moře jsou vybaveny vlasním příslušenstvím se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, SAT-TV, telefonem, individuální klimatizací, malou ledničkou a trezorem (za poplatek), Wi-Fi zdarma, balkonem nebo terasou.

Deluxe pokoj s možností 1 přistýlky

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky s výhledem na moře jsou vybaveny vlasním příslušenstvím se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, SAT-TV, telefonem, individuální klimatizací, malou ledničkou a trezorem (za poplatek), Wi-Fi zdarma, balkonem nebo terasou.

Stravování

all iclusive (stravování je podáváno formou bohatého bufetu 10-22:00 hodin).

Názor CK

jde o příjemný 4* hotel v rušném středisku s mnoha možnostmi v areálu i v okolí. Doporučujeme nejen párům vyhledávajícím aktivní dovolenou, i rodiny s dětmi si zde najdou své a to nejen díky možnosti ubytování s oddělenými ložnicemi. Velkou výhodou je blízký vodní svět Water Park Star Beach s řadou atrakcí pro dospělé i nejmenší. Předností je i několik nově vybudovaných písečných pláží přímo před hotelem. Hotel si díky své vybavenosti a kvalitám snadno získá všechny kategorie klientů.

Základní cena zahrnuje

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Kréta, Hersonissos

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Porto Greco Village Beach Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 30 m
Všechny zájezdy do  Porto Greco Village Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 639 905
dnes 8–20 h

Hodnocení

4/ 5 14 recenzí

Marie červenec 2023
Porto Greco Village Beach Hotel ****, Řecko, Kréta, Hersonissos
Kréta 2023. Velký hotelový komplex skládající se z několika budov. Záleží asi v jaké budově dostanete ubytování, ale naše ubytování podle mého... celá recenze

Šárka říjen 2022
Porto Greco Village Beach Hotel ****, Řecko, Kréta, Hersonissos
Porto Greco Village Beach Hotel. Porto Greco Village můžeme vřele doporučit! Příjemné prostředí, velmi milý personál, vynikající jídlo a vcelku živé středisko. Hot... celá recenze

Ony září 2022
Porto Greco Village Beach Hotel ****, Řecko, Kréta, Hersonissos
Porto Greco Village. Hotel se skládá z několika budov, vyuzito je snad každé místo. Bazén s výhledem na moře, který je prezentován cestovní kanceláří B... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa, která se od roku 2024 mění na klimatickou taxu. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu a její výše je dle oficiální kategorie (počtu hvězdiček) hotelu následující:

Březen až říjen:

  • 1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Listopad až únor:

  • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 0,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Řecko - více informací