Termín:
25. 10. – 28. 10. 2019
Počet dní:
4 (pá – po)
Počet nocí:
3
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

5* hotel je ideální pro prázdniny i obchodní cesty a pro milovníky golfu. Pokoje hotelu byly renovovány v roce 2014. Hotel leží na pomezí města a přírody, mezi pláží a horami, s excelentní polohou v letovisku Cascais, cca 30 km od Lisabonu.

Ubytování

198 pokojů (koupelna, WC, televizor, mini bar, Wi-fi, klimatizace, trezor, balkon, fén, telefon)

Popis

Světově známá oblast krásných pláží se nachází asi 20 km od hlavního portugalského města Lisabonu a nabízí vše pro strávení báječného víkendu plného slunce a zábavy – kosmpolitní atmosféru, noční život, pláže, excelentní hotely, golfové kurzy a představení v největším evropském kasinu v Estorilu. Estoril a Cascais jsou ideálními výchozími body pro návštěvu okolí Lisabonu – pronajatým autem můžete navštívit nejzápadnější výběžek kontinentální Evropy – Cabo da Roca, malebnou vesničku zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO – Sintru s krásným palácem a samozřejmě nesmíte vynechat ani hlavní město Lisabon s mnoha památkami s námořní tématikou nebo novou část města (spojení buď vlakem nebo autem).

Vybavení a služby

golfové hřiště, 2 restaurace, wellness centrum, bar, krytý a venkovní bazén, 24hodinová recepce, parkoviště, úschova zavazadel, prádelna

Program

Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer ? Transfer z/na letiště - auto až pro 2 osoby ? Sdílený transfer z/na letiště - cena za osobu Jízdenky ? Vyhlídkový autobus - jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích. ? Plavba lodí – odpolední projížďka lodí. Uvidíte centrum Lisabonu i historickou část Belem. Výlety ? Pěší prohlídka města s místním průvodcem – 4 h ? Noční Lisabon – projížďka s místním průvodcem a večeří během fado představení, denně. ? Národní park Árrabida – celodenní výlet k Atlantskému oceánu a skalním útesům s ochutnávkou místních specialit. ? Celodenní výlet s obědem do Sintry, Cascais a Cabo da Roca – Historická Sintra a nejzápadnější bod kontinentální Evropy Cabo da Roca a pohled na kosmopolitní Cascais, záliv. ? Fátima – 5 h. Návštěva hrobek Lucie, Francisca a Jacinty, kostel a Kaple zjevení, 3x týdně. ? Pozorování delfínů – 5 h, do přírodní rezervace Sado Estuary.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • letenku, letištní taxy, 3 noci se snídaní/polopenzí v 2lůžkovém pokoji, transfery z/na letiště, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK

Základní cena nezahrnuje

  • fakultativní výlety

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Natour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Lisabon
  • Místo dle CK: Estoril

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Quinta Da Marinha ****
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel Quinta Da Marinha

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

2. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Lisabon

Poslední komentář

28.5.2012 | Dominika
Datum pobytu: duben 2012
doporučuji pro golfové nadšence

Nejnovější recenze

5
28.5.2012 | Dominika
Datum pobytu duben 2012
5/5 - Úžasné
doporučuji pro golfové nadšence

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.


QUINTA DA MARINHA *****

Číslo zájezdu: 1187079
Portugalsko, Lisabon, Cascais